League of Legends League of Legends Haberleri

Doss, Misfits Gaming’e transfer oldu

Son olarak SK Gaming Prime forması giyen destek Doss, Misfits Gaming’le anlaştı.

Özellikle bu sene tekli derecelide gösterdiği performansla birçok takımın ilgisini çekmeyi başaran Doss, yaklaşık 1 yıldır formasını giydiği SK Gaming ile yollarını ayırmıştı. Takımın akademi kadrosunda yer alan isim geçtiğimiz mevsim gayet başarılı ilerledi. Yaz Mevsimi’nin başından bu yana herhangi bir maça çıkmayan Doss, Misfits Gaming’le anlaşma sağladı. Riot Games kontrat veri tabanına göre taraflar Kasım 2020’ye kadar anlaştı.

Kariyerinde büyük bir ligde forma giyme şansı bulamayan Alman destek ilk olarak KIYF Esports Club forması giydi. Ardından SK Gaming’e transfer olan oyuncu takımıyla birlikte Almanya Ligi’nde boy gösterdi. Yaklaşık 2 yıldır SK Gaming bünyesinde yer alan Doss, son 1 yılını akademi kadrosuyla geçirdi. SK Gaming Prime bu sürede ESLM’i ikinci sırada bitirerek EU Masters Elemeleri’ne katıldı. Burayı rahat geçen ekip turnuvada harika bir performans sergiledi ve final oynadı. Finalde Misfits Premier’le karşılaşan SK Gaming Prime, seriden 3-0 yenik ayrıldı ve EU Masters’ı ikinci sırada tamamladı.

Doss, Avrupa Batı Sunucusu Tekli Dereceli Sıralaması’nda uzun süre ilk sırada yer aldı. Genç destek bu sayede oyun bilgisini geliştirmeyi başardı. Doss, mekanik konusunda iyi bir oyuncu olsa da transfer haberinin altına gelen yorumlara bakacak olursak mental olarak biraz zayıf bir isim. Açıklamanın altında yer alan birkaç oyuncu, Alman desteğin davranış kontrolü aşamasını nasıl geçtiğini sorgulamış. Açıklamaya gelen yorumlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bakalım genç destek, Misfits formasıyla nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir