League of Legends League of Legends Haberleri

Doublelift, 2020 sezonuna kötü bir başlangıç yaptı

Team Liquid oyuncusu Doublelift, LCS 2020 Bahar Mevsimi’nin ilk 3 haftasının ardından nişancılar arası KDA sıralamasında son sırada yer aldı.

LCS’te geçtiğimiz iki yılın en dominant ekibi olan Team Liquid, 2020 sezonuna sönük başladı. Yeni sezona ormancı değişikliğiyle başlamak isteyen ekip, Broxah’nın vize sorunları nedeniyle Vadi’ye akademi oyuncusu Shernfire ile inmek zorunda kaldı. Bu değişiklik takımı bir hayli yaraladı. LCS’in en iyi alt koridorlarından biri olarak gösterilen Doublelift ve CoreJJ ikilisi de bu durumdan nasibini aldı. İlk 3 haftanın ardından tecrübeli nişancı Doublelift, KDA konusunda pozisyonundaki tüm rakiplerden geride kaldı.

Kariyerinde birçok başarısı olan oyuncu NA’in en tecrübeli isimleri arasında yer alıyor. Uzun süren kariyerinin haricinde yakaladığı başarılar bu durumu kanıtlar nitelikte. Bu yılki performansı ise kariyerinin tam tersi yönünde ilerliyor. LCS’te toplam 10 takım var ve bu takımların 10 nişancısı var. Bu oyuncuların ilk 3 hafta performanslarına baktığımızda ilginç sonuçlarla karşılaşıyoruz. Geçtiğimiz sezon eleştiri oklarının hedefi olan Zven, 72 KDA ile bu konumda zirvede yer alıyor. Doublelift ise sadece 2.7 KDA ile son sırada.

Yetenek seviyesi olarak sürekli olarak topa tutulan Wildturtle’ın KDA’sı 3.3. Doublelift’in bir üst sırasında yer alıyor. Team Liquid’in bu başlangıcı kesinlikle beklenmiyordu ancak alt koridorun bu performansı da kafalarda soru işareti yarattı.

Team Liquid bu mevsim 2 galibiyet 4 mağlubiyet aldı. Ormancı Broxah’nın gelişiyle takımın performansının yükselmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir