League of Legends League of Legends Haberleri

Dreams, Schalke 04 Esports’a transfer oldu

Son olarak SK Gaming forması giyen Koreli destek Dreams, gelecek sezon için LEC temsilcisi Schalke 04 Esports ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz mevsim ormana Trick’i transfer ederek bir seviye yukarı çıkmayı başaran Schalke 04 Esports, play-off’lara kalıp ligi üçüncü sırada tamamlamayı başarmıştı. Sezonun sona ermesiyle Trick, IgNar ve Upset ile yolları ayıran Schalke 04 ağır kan kaybetti. Buna rağmen FORG1VEN’ı transfer eden ekip desteğe yaptığı takviyeyi de bugün açıkladı. Son olarak SK Gaming forması giyen Koreli destek Dreams, gelecek sezon için LEC temsilcisi Schalke 04 Esports ile anlaşma sağladı.

Kariyerine 2016 yılında başlayan Dreams, diğer Korelilerin aksine ilk olarak Avrupa’da forma giydi. Genelde Koreli oyuncuların kariyerlerine LCK’de başlayıp zamanla batıya doğru yol aldıklarını görürüz. Dreams’in kariyeri bundan biraz farklı. Misfits Gaming ile EU CS’i kazanmayı başaran isim aynı başarıyı Misfits Akademi’yle de yakaladı.

Mysterious Monkeys formasıyla ilk LEC deneyimini yaşayan Korelinin bir sonraki durağı Team Vitality Akademi oldu. Burada yaklaşık bir yıl geçiren isim geçtiğimiz sezonun başında SK Gaming ile anlaştı ve LEC’e geri döndü. Dreams geçtiğimiz sezon başarılı bir performans sergiledi ve birçok takımın ilgisini çekmeyi başardı. Gelecek sezon Schalke 04 Esports’un alt koridorunda efsanevi nişancı FORG1VEN ve Dreams’i izleyeceğiz.

Menajer kadrosunun bir parçası olan Mert Tanrıverdi ve ekibinin ormancı pozisyonu için hangi oyuncuyla anlaşacağı henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir