League of Legends League of Legends Haberleri

Dumbledoge, Bahçeşehir SuperMassive’e transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim Galatasaray Esports forması giyen deneyimli destek Dumbledoge, gelecek sezon için eski takımı Bahçeşehir SuperMassive ile anlaşma sağladı.

Sezon öncesi dönemde Fabfabulous, Frozen ve Wolf ile yolları ayıran Bahçeşehir SuperMassive, 5 Türk’ten oluşan bir kadro yapılanmasına yöneldi. İlk olarak üst koridora Armut’u transfer eden ekip nişancı Zeitnot’u takımda tuttuğunu açıkladı. Orta koridor Bolulu açıklamasını ardından ormanda Stomaged ile devam etme kararı alan SUP son olarak destek oyuncusunu da açıkladı. Takım ilk kurulduğunda kadroda yer alan Dumbledoge, gelecek sezon yeniden Bahçeşehir SuperMassive forması giyecek.

Kariyerinde en önemli çıkışı Beşiktaş Esports formasıyla yaşayan Dumbledoge, “Faker Slayer” ismiyle de biliniyor. Yurt dışında da birçok kişinin tanıdığı isim SUP’un ilk ve en başarılı sayılabilecek kadroyunda yer alıyordu. Fab, Thaldrin, Naru, Achuuve Dumble’dan oluşan beşli MSI’a katılıp galibiyet almayı başarmıştı. Ardından yeniden Beşiktaş ve Royal Bandits/Youth formaları giyen destek son olarak Galatasaray Esports bünyesinde yer aldı.

Ligin en deneyimli ve en yetenekli destekleri arasında gösterilen Dumbledoge geçtiğimiz mevsim Galatasaray Esports ile yarı final oynadı. Bir süredir Zeitnot ile duo oynayan ismin transferi pek de sürpriz olmadı. Koreli oyuncularla yolları ayırdıktan sonra tamamı yerli oyunculardan oluşan bir kadro kuran SuperMassive yine en iddialı beşlilerden birini oluşturdu.

Armut, Stomaged, Bolulu, Zeitnot ve Dumble beşlisi kağıt üstünde son zamanların en iyi yerli kadrosu gibi gözüküyor. Takımın Vadi’de nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir