League of Legends League of Legends Haberleri

Dumbledoge, Galatasaray Espor’a transfer oldu

Mevsim başında herhangi bir takımla anlaşmayan Dumbledoge, Galatasaray Espor’a transfer oldu.

Yerli destekler arasında ilk sırada gösterilen oyuncu geçtiğimiz mevsim Royal Youth bünyesinde yer aldı. Pilot’la birlikte ligin en iyi alt koridorları arasında gösterilen ikili Royal Youth ile yarı finale kadar çıkmayı başardı. Mevsim sonunda takımdan ayrılan Dumbledoge mevsim başında herhangi bir takımla anlaşmadı. Galatasaray Espor’la masaya oturan yıldız oyuncu maddi konularda anlaşamadıklarını açıklamıştı. Bugün yapılan açıklamaya göre ise bu transfer gerçekleşti ve Dumble’ın mevsimin geri kalanında GS Espor forması giyeceği duyuruldu.

Kariyerinde önemli başarılar elde etmiş isim birçok taraftara göre yerli destek sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Alt koridorda yaptığı değişik seçimlerle akıllara kazanan oyuncu taşıyıcı şampiyonlar oynamayı çok seviyor. Oyun bilgisi ve mekanik olarak da bir hayli üst seviyede olan Dumble bir süredir Twitch platformu üstünden yayın yapıyordu. Tecrübeli oyuncu mevsim başında Galatasaray ile masaya oturduğunu ancak anlaşamadıklarını açıklamıştı.

Galatasaray Espor ligde 1907 Fenerbahçe ve Doğuş Üniversitesi Aurora’yla birlikte 2. sırayı paylaşıyor. 14 maçta 9 galibiyet alan ekip destek pozisyonunda bugüne kadar Farfetch’le oynadı. Yeni transferle birlikte alt koridorda Madness ve Dumbledoge ikilisinin oynaması bekleniyor. İki tecrübeli oyuncunun uyum sağlaması halinde takımın playofflardaki şansını arttırabileceğini belirtmekte fayda var. Takım bu hafta sonu 1907 Fenerbahçe Espor ve Doğuş Üniversitesi Aurora karşısına çıkacak.

Bakalım Dumble Galatasaray Espor formasıyla nasıl bir performans sergileyecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir