League of Legends League of Legends Haberleri

Easyhoon, Vici Gaming’den ayrıldı

Vici Gaming’in yıldız orta koridor oyuncusu Easyhoon, yapılan resmi açıklamayla birlikte takımdan ayrıldı. Organizasyon, sözleşmesi biten oyuncuyla yeniden anlaşma yoluun tercih etmedi.

Vici, 2015 yılında organizasyona katılan oyuncuya sıcak bir şekilde elveda dedi ve “2015’ten 2018 yılına kadar Easyhoon bizim kurtarıcımız, kardeşimiz ve mentorumuz oldu. Kendisini hatırlayacağız.” ifadelerini kullandı. Açıklamayla birlikte Easyhoon’un takımda geçirdiği zamana dair bir video da yayınlanırken oyuncunun bir sonraki durağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Kariyerine 2012 yılında GSG takımında başlayan oyuncu, SKT T1 K’ye transfer olduktan sonra ünlendi. Yıldız orta koridor ardından MVP Blue formasını giydi ve 2015 yılında tekrar SKT’ye geri döndü. Faker ile orta koridorda oyun zamanını paylaşan Easyhoon’un Azir ile harika performanslar ortaya koyduğunu hatırlatalım. Bu oyunları nedeniyle Faker kadar iyi olduğunu kanıtlayan oyuncu, Aralık 2015’te takımdan ayrıldı ve LPL’e transfer oldu.

Yeteneğini ve oyun bilgisi yüksek seviyede olan oyuncunun LCK’de kendisine takım bulma ihtimali çok yüksek. Önümüzdeki mevsim partnerlik sistemine geçecek olan Şampiyonluk Ligi takımları da yıldız orta koridoru bir seçenek olarak değerlendirecektir.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir