League of Legends

Ebedi Kılıç eski pasifini kısmen geri kazanıyor

PBE sunucusunda yayınlanan güncelleme ile birlikte Ebedi Kılıç minyonlara ve canavarlara karşı kritik vuruş hasarını %50 oranında arttıracak.

League of Legends’ın son dönemlerinde nişancıların gözden düşmesiyle şampiyonlar ve eşyaları bir bir iyileştirilmeye devam ediyor. Oyunun en popüler nişancı eşyası olan ve 8.11 yamasında birtakım değişikliklere uğrayan Ebedi Kılıç, kritik vuruş ihtimalinin kaldırılmasına karşılık yeni bir pasif özelliğe ve ekstra saldırı gücüne sahip olmuştu. Bunun ardından popülerliğini neredeyse tamamıyla yitiren eşyanın PBE sunucusunda dün itibariyle getirilen güncellemeyle tam anlamıyla olmasa da eski pasifine kavuştuğunu söyleyebiliriz.  Ebedi Kılıç gerçek hasar dönüştürme özelliğini korurken eşyayı tercih eden şampiyonlar için minyonlar ve canavarlara karşı %50 kritik vuruş hasarı artışı kazandırıyor.

Eşyaya gelen bu değişiklik ile birlikte tercih edecek olan oyunculara hem minyon ve canavar biçme konusunda, hem de dalga temizleme konusunda eskisine göre avantaj sağlayacaktır. Kindred, Twitch gibi menzilli şampiyonları ormancı rolünde tercih eden oyuncuların ise bu haberden memnun olacağı aşikar.

Yapılan değişikliklerin PBE sunucusundan başarıyla geçerek 8.15 yamasında oyuna dahil olması bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.