League of Legends League of Legends Haberleri

Eika, Immortals’a transfer oldu

Son olarak Team LDLC forması giyen Fransız orta koridor Eika, LCS’in yeni ekiplerinden Immortals ile anlaşma sağladı.

LCS’e yeniden katılan Immortals gelecek sezona iddialı bir kadro kurmak istiyor. Son iki yılda oynanan 4 mevsimin tamamında şampiyon olmayı başaran eski oyuncusu Xmithie ile anlaşma sağlayan takımın tecrübeli bir beşli kurması bekleniyor. İlk transferinin ardından ikinci transferini de açıklayan Immortals sürpriz bir şekilde orta koridor Eika ile anlaşma sağladığını duyurdu. Fransız orta koridor son olarak LFL’de Team LDLC forması giymişti.

Avrupa’nın en eski orta koridorlarından olan isim kariyeri boyunca beklenen patlamayı bir türlü yapamadı. Genelde bölgesel liglerde mücadele eden orta koridorun bir mevsimlik LEC tecrübesi bulunuyor. Kariyerinin başında EU CS’te mücadele eden Eika o dönemde Gilius ile birlikte Gamers2 Forması giydi. Elements ile bir mevsim LEC’de mücadele eden oyuncunun bir sonraki durağı Team LDLC oldu.

LDLC’ye 2017 yılında transfer olan isim geçtiğimiz mevsime kadar takımdan ayrılmadı ve as kadrodaki yerini kaybetmedi. Bu süreçte Fransa liginde mücadele etti ve şampiyonluklar yaşadı. Immortals’ın bu hamlesi birçok taraftara bir hayli ilginç geldi. Kariyerinde bir türlü patlama yapamamış olan Eika, Immortals ile bu patlamayı yapabilir. Takımın Franzı üst koridor sOAZ, ve Amerikalı alt koridor ikilisi Altec, Hakuho’yu transfer etmesi bekleniyor. Tabii bu isimler sadece dedikodu.

Bakalım takım Eika gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir