League of Legends League of Legends Haberleri

Elements Pro Gaming, LCL 2020 Bahar Mevsimi beşlisini duyurdu

LCL temsilcisi Elements Pro Gaming, Smurf, Kreox, Kira, Kinzu ve Jestkui Max’ten oluşan 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu.

LCL kadroları yavaş yavaş belli oluyor. Bağımsız Devletler Topluluğu liginde çekişmeli maçlara şahit olacağız gibi gözüküyor çünkü yapılan transferlerin çoğu yerli. Takımlar harmanlandı desek daha doğru olur. Bu ekiplerden biri olan Elements Pro Gaming, 2020 sezonu öncesi kadrodaki tüm oyuncularla yolları ayırdı ve yeni kadrosunu bugün duyurdu. Gelecek sezon EPG bünyesinde yer alacak beşli: Smurf, Kreox, Kira, Kinzu, Jestkui Max.

Geçtiğimiz mevsim LCL’de yarı finale kadar yükselen Elements Pro Gaming bambaşka bir beşliyle mücadele ediyordu. Nonholy, Four, Phlaty, Vincentvega ve Archie2b, yarı finalden ileri gidemediler. Yeni transferlere gelecek olursak üst koridor Smurf son olarak M19 forması giydi ve koridorunda bölgenin en tecrübelilerinden biri. Ormancı Kreox ise son mevsiminde LCL Finali gördü.

Orta koridor Kira, bölgede aktif olarak yer alan oyuncuların en iyi kariyere sahip olanlarından bir tanesi. Ukraynalı isim daha önce Worlds Çeyrek Finali’ne kadar yükselmişti. Alt koridor için tercih edilen Kinzu, takımın ikinci Ukraynalısı. Nişancı, geçtiğimiz sezonu Almanya liginde geçirdi. Son olarak Jestkui Max Gambit Esports bünyesinde önemli isimlerden bilgi toplama fırsatı buldu.

Gelecek sezon LCL’de büyük çekişme olacak gibi. Kira’yı bünyesine katan EPG, Gambit ile birlikte en iddialı kadrolardan birine sahip. Bakalım gelecek sezon neler izleyeceğiz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir