League of Legends League of Legends Haberleri

Eliwood, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak İstanbul Wildcats forması giyen destek Eliwood, takımdan ayrıldığını ve gelecek teklifleri değerlendireceğini açıkladı.

Bu mevsime kadar HWA Gaming adıyla sahnede olan İstanbul Wildcats geçtiğimiz mevsim önemli bir adım atarak genç oyunculara yatırım yapma kararı aldı. İsmi fazla duyulmamış ve tecrübesiz oyunculardan kurulu ekip VFŞL’de playofflara kalamasa da Akademi Ligi’nde yarı finale yükseldi ve geçtiğimiz mevsimin şampiyonu 1907 Fenerbahçe Akademi’yi bir hayli zorladı. Bu kadronun bir parçası olan Eliwood, bugün yaptığı açıklamada takımdan ayrıldığını ve teklifleri değerlendireceğini duyurdu.

Kariyerine Üniversite Ligi’nde başlayan Eliwood geçtiğimiz mevsim HWA Gaming tarafından keşfedildi. VFŞL Bahar Mevsimi’nde takımıyla birlikte 13 maça çıkan destek 4 galibiyet ve 9 mağlubiyet gördü. Bir diğer destek Algos ise Bahar Mevsimi’nde 5 maça çıktı. Eliwood bir süre takımın ilk tercihi olsa da bu mevsim herhangi bir karşılaşmada yer almadı. Takım Yaz Mevsimi’nde ilk tercihini Algos olarak değiştirdi.

Akademi Ligi’nde geçtiğimiz mevsimki taktiğini uygulayan İstanbul Wildcats VFŞL’de oynayan oyuncularını burada da oynatıyor. Bunun yanında Akademi Ligi’nde 2 maça Algos olmadan çıkan IW, Eliwood yerine Chibi tercihinde bulunmuştu. Bu kararın ardından Eliwood kadrodaki 3. destek konumuna düştü. Anlaşılan hem oyuncu hem de takım bu durumdan memnun değil. Bu yüzden genç destek takımdan ayrılma kararı aldı. Eliwood’un Akademi Ligi’nde bir takımla sözleşme imzalamasının olası olduğunu belirtmekte fayda var.

Bakalım başarılı desteğin sıradaki durağı hangi takım olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir