League of Legends League of Legends Haberleri

Elramir, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bahçeşehir SuperMassive Akademi forması giyen Elramir, takımıyla olan sözleşmesinin sona erdiğini ve tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Bahçeşehir SuperMassive ligimizin genç yıldızlarını kadrosuna katarak Akademi Ligi’ne hızlı bir giriş yapmak istedi. Luana, Elramir, Waena, Practice ve Absolute beşlisiyle yola çıkan ekip geçtiğimiz mevsim nişancı pozisyonuna Kaori’yi transfer etti. Bu yatırımlara rağmen SUP, Akademi Ligi’nde yarı finalden ileri gidemedi. Sezonun sona ermesiyle takımıyla olan sözleşmesinin bittiğini belirten Elramir, gelecek sezon için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Kariyerine Oyun Hizmetleri formasıyla başlayan ormancı Yükselme Ligi’nde forma giydi. Bir mevsimde 3 ormancı değiştiren Oyun Hizmetleri Wysek, Sawyor ve Elramir’i denedi ancak VFŞL’ye yükselmeyi başaramadı. Genç ormancı Oyun Hizmetleri formasıyla Kış Mevsimi’nde play-off oynarken Yaz Mevsimi’nde hem normal sezon hem de play-off’larda yer aldı. Akademi Ligi’nin kurulmasıyla Bahçeşehir SuperMassive’e transfer olan ormancı takımıyla iki kez yarı final gördü ancak daha ilerisine gidemedi.

SUP Akademi kağıt üstünde ligin en güçlü kadrosu olarak görülüyordu. İlk mevsim normal sezonda 14 galibiyet 4 mağlubiyet alan ekip 3. oldu ve play-off yarı finalinde HWA Gaming’e karşı 2-0 öne geçmesine rağmen 3-2 kaybetti ve turnuvaya veda etti. Geçtiğimiz mevsim ise 12 galibiyet 6 mağlubiyet alan takım play-off’larda Istanbul Wildcats Akademi’ye 3-0 kaybetti ve yine final göremedi.

Elramir yaptığı açıklamada yeni metaya çok çalışacağının altını çizdi. Bakalım genç ormancının sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir