League of Legends

Elwind, Mojito ve Madness 2018 Kış Mevsimi’nde YouthCrew ESPORTS’ta oynamaya devam edecek

2017 sezonunun başarılı ekiplerinden YouthCrew ESPORTS, Türk oyuncuları Elwind, Mojito ve Madness ile yoluna devam etme kararı aldı. Takımın boşta kalan orta koridor ve destek rollerine ise Koreli oyuncu aradığı gelen bilgiler arasında.

2017 Kış Mevsimi’nde Elwind ve Madness gibi iddialı transferlerin yanı sıra orta koridora Godbro’yu getiren ekip büyük bir başarı yakalamıştı. Harika bir mevsim geçiren YouthCrew, Kış Mevsimi Finali’ne yükselmiş ve BAUSuperMassive’in rakibi olmuştu. Takım ne yazık ki burada mağlubiyet alsa da kadrosunun büyük bir bölümünü yine korumuştu. Yaz Mevsimi için Madness’ın yanına Mocha’yı getiren ekip, orta koridora ise Origen’de forma giymiş Naehyun’u transfer etti. Takım ilk haftadan itibaren oldukça etkileyici bir performans göstererek mevsimin büyük bir bölümünü üst sıralarda tamamlasa da son haftalarda çeşitli problemler yaşayarak sıralamada geriledi. TBF yolunda ise Yarı Final’e kadar yükselen takım burada elendi ve mevsimi kapattı.

Üst koridorda Elwind’in Yaz Mevsimi’nde Kış Mevsimi’ne göre daha kötü bir oyun sergilediğinden bahsetmek gerekiyor. Yine de oyuncunun yeni meta ile tekrar kendini bulacağı da hemen hemen kesin. Öte yandan Mojito yıldız performanslar göstermese de istikrarını koruyarak takımının galibiyetlerinde önemli bir rol oynamıştı. CRW’un yıldızı Madness ise Yaz Mevsimi’nde hem liderliği üstlenmiş, hem de taşıyıcı görevini yerine getirmeye çalışmıştı. Bu üç oyuncunun değişmemesi takım adına iyi haber olsa da özellikle destek rolüne yapılacak transfer CRW için büyük bir önem taşıyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir