League of Legends League of Legends Haberleri

Emtest, Galakticos’a transfer oldu

VFŞL’de daha önce HWA Gaming forması giyen İsveçli nişancı Emtest, gelecek sezon için Galakticos ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde Nillenalley, Trix, xKenzuke, Ruvelius ve Tarky beşlisiyle mücadele eden Galakticos, sezonun sona ermesiyle kadrosunda büyük değişiklikler yapmama kararı aldı. Takım, ormancı Trix, orta koridor xKenzuke ve destek Tarky ile yeniden anlaşıldığını duyurdu. Nillenalley’nin boşluğunu Luana ile dolduran Galakticos, Ruvelius’tan boşalan nişancı koltuğu içi İsveçli nişancı Emtest ile anlaşma sağladı.

Profesyonel oyunculuk kariyerine Crew Esports forması altında başlayan Emtest, Sensei Esports formasıyla ESL Benelux şampiyonu oldu. Oyuncu Sensei Esports’ta Bwipo ile birlikte oynadı. Ardından kısa bir süre Broken Blade, Kanani ve Abbedagge ile birlikte Mysterious Monkeys forması giyen nişancının bir sonraki durağı VFŞL oldu. HWA Gaming ile anlaşan isim burada bir mevsim geçirdi ve HWA o dönemde ligden düştü.

HWA’dan sonra Avrupa’nın farklı bölgelerinde farklı takımların formasını giyen oyuncu Alternate Attax, SPG Esports, Euronics Gaming K1ck Esports Club’da boy gösterdi. Emtest, SPG Esports ile Almanya ikincisi olarak EU Masters’a katılmaya hak kazandı ancak SPG gruptan çıkamadı. Son olarak K1ck Esports forması giyen nişancı burada LPLOL Finali oynadı. Oyuncu yeniden VFŞL’ye döndü ve Galakticos ile anlaşma sağladı.

Galakticos’un gelecek mevsimki kadrosu: Luana, Trix, xKenzuke, Emtest, Tarky. Bakalım takımın Kış Mevsimi’ndeki performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir