League of Legends League of Legends Haberleri

Enatron, 1907 Fenerbahçe’de

Royal Youth’un eski koçu Ilias “Enatron” Theodoru, 1907 Fenerbahçe bünyesine katıldı.

Royal Youth’un açık yarası durmadan kanamaya devam ediyor. HolyPhoenix ve Japone’den sonra takımın Yunan asıllı koçu Enatron da Royal Youth’dan ayrıldı ve 1907 Fenerbahçe’ye geçti.

Eski şampiyon ve taraftarları, 2020 bahar mevsimi başlamadan önce kötü bir haber ile sarsılmıştı. Sponsorluk sıkıntısı nedeniyle oyuncu transferleri ve ödemeleri konusunda zorluk yaşıyordu takım. Bu yüzden anlaşma sağlanmış olan fabFabulous, HolyPhoenix ve Japone’de maaş indirimine gitmek zorunda kalmışlardı. Bunun karşılığında oyuncular istediği zaman başka takıma gidebilir, sözleşmelerini tek taraflı olarak feshedebilirlerdi.

Bir de bunun üzerine takımın ormanına Sevi9, orta koridoruna ise Rhemio isimli tecrübesiz iki oyuncu gelmişti. Eski şampiyonun durumu pek iyi gözükmüyordu ki maçlarda da bu durum göze çarpıyordu.

Zaman geçtikçe takımda ayrılmalar yaşanmaya başladı. Dumbledoge’un gidişi ile destek arayışına giren Papara Supermassive, oyuncu ihtiyacını Japone ile kapattı. HolyPhoenix ise bir süredir tecrübeli bir alt koridor arayan 1907 Fenerbahçe’nin yolunu tuttu. Takımda ana oluşumdan sadece üst koridor fabFabulous ve koç Enatron kalmıştı. Artık takım koçu da HolyPhoenix’in yanında, 1907 Fenerbahçe’de.

İki gün önce Twitter’dan bir yazı paylaşa Enatron, takımı ile hala kontratının bulunduğunu fakat yeni opsiyonlara bakabildiğini söylemişti. Geçtiğimiz gün ise takımdan ayrıldığını resmen açıklamıştı. Bir süre önce 1907 Fenerbahçe’nin yaptığı paylaşımdan anlaşıldığı gibi Enatron’un yolu, eski koçları Smeagol ile yollarını ayıran 1907 Fenerbahçe’ye düştü. Bakalım Fenerbahçe bu transferden nasıl yararlanacak. Bakalım Royal Youth kendini nasıl toparlayacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir