League of Legends League of Legends Haberleri

Enatron, Royal Youth ile yeniden anlaştı

Geçtiğimiz mevsimki şampiyon kadrosundan herkesle yolları ayıran Royal Youth, koç Enatron ile yeniden anlaşma sağladı.

Royal Youth ilk kurulduğu zamandan bu yana sürekli olarak şampiyon olmaya aday kadrolar kuruyor. Royal Bandits’in son zamanlarından itibaren başlayan bu gelenek geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde amacına ulaştı. TBF’yi kazanan ekip Worlds’e katılım sağladı ancak burada başarılı olamadı. Sezonun sona ermesiyle kadrodaki 5 oyuncusuyla da yolları ayıran Royal Youth, koç Enatron ile yeniden anlaştı. Bu anlaşma bir video ile duyuruldu.

Özellikle KlikTech’in başındayken yakaladığı başarıyla ismini duyuran koç, 2018 yılında Royal bünyesine katıldı. Organizasyonun Bandits ismiyle mücadele ettiği son mevsimde takıma katılan isim Broken Blade, Closer, Abbedagge, Freeze ve Dumbledoge gibi önemli yıldızlarla final oynamayı başardı. Bir sonraki yıl takımda kalan Enatron bu sefer Armut, Pilot, GBM, Cyeol ve Tolerant gibi oyuncularla aynı takımda yer aldı.

Geçtiğimiz Kış Mevsimi’nde yarı finalden ileriyi göremeyen Royal Youth, Yaz Mevsimi’nde ise ligi baştan sona lider götürdü. Kadronun tamamı bireysel olarak harika performanslar sergiledi ve Enatron da seçim yasaklama ekranında oyuncularına büyük kolaylıklar sağladı. Sezonun sona ermesiyle ilk ayrılık haberi orta koridordan geldi. Closer’ın LCS’e, Armut’un SUP’a ve Pilot’ın ülkesine dönmesiyle takım dağıldı. Yeni sezona yeni bir kadroyla girmek isteyen ekip ana koçunu ise bırakmadı.

Büyük bir ihtimal Fabfabulous, HolyPhoenix ve Japone’yi Royal formasıyla izleyeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir