League of Legends League of Legends Haberleri

Enatron, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son şampiyon Royal Youth’un koçu Enatron, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Son iki yıldır Royal Youth bünyesinde yer alan Enatron takımın isminin Royal Bandits olduğu son mevsimde de görevinin başındaydı. Bu süreçte Broken Blade, GBM, Pilot, Dumbledoge, HolyPhoenix, Abbedagge, Closer ve Armut gibi yıldız isimlerle çalışan koç takım içindeki pozitif tavırları ve kişiliğiyle ön plana çıkıyor. Sosyal medya üzerinden görüldüğü üzere Royal Youth evi uzun süredir bir hayli eğlenceli gözüküyor. Pozitif havanın verdiği momentumu arkasına alan Royal son TBF’yi kazandı ve Worlds’e gitti. Mevsimin son bulmasının ardından bütün oyuncular ayrılık sinyalleri verdi. Koç Enatron da yaptığı açıklamayla gelecek mevsim için teklifleri değerlendirebiliğini duyurdu.

Yunanistan doğumlu Enatron profesyonel koçluk kariyerine 2017 yılında başladı. Ondan önce 2015 yılında Yunanistan çapında bir turnuvada nişancı olarak oynadı. Koçluk kariyerine Instict Esports ile başlayan isim sırasıyla Namus Vincere CIS, KlikTech, WL Gaming, Royal Bandits, KIYF eSports Club ve Royal Youth bünyesinde çalıştı.

Koç asıl çıkışını KlikTech ile yaptı. Ekip o dönem EBL şampiyonu olarak EU Masters’a katılma hakkı kazandı. Sacre, Stefan, Milica, Nikola Senpai ve EdinPriqtel beşlisi turnuvada gruptan çıkmayı başardı ancak çeyrek finalde elendi. Enatron bu başarısının ardından ülkemizde Royal Bandits’e transfer oldu. Royal ile 3 mevsim geçiren koç bu süreçte 1 final, 1 yarı final ve 1 şampiyonluk gördü.

Bakalım Enatron’un sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir