League of Legends League of Legends Haberleri

Eren, Doğuş Üniversitesi Aurora’dan ayrıldı

VFŞL Yaz Mevsimi’ni Doğuş Üniversitesi Aurora formasıyla geçiren Eren, sözleşmesinin son bulduğunu ve yeni teklifleri değerlendirebileceğini açıkladı.

Doğuş Üniversitesi Aurora kurulduğu günden bu yana genç ve sürpriz kadrolarla iyi sonuçlar alan bir ekip. Yarı finallerin abonesi olan Aurora neredeyse her mevsim bir oyuncu keşfediyor diyebiliriz. Kış Mevsimi’nde bu isim Koearn Kid’di. Bu mevsim ise Avrupa’nın yerel liglerinde boy göstermiş olan Eren. Takımıyla yarı finale kadar yükselen orta koridor, sözleşmesinin sona erdiğini ve gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Kariyerinde birçok farklı takımda forma giyen Eren ülkemizde iyi bir performans ortaya koydu. Daha önce Majestic Lions, eSuba, Raging Turtles Alpha, Elektronik Generation, eXtatus, Enclave Gaming, Lancraft ve x6tence formaları giydi. Vietnam asıllı oyuncunu son durağı ise Doğuş Üniversitesi Aurora oldu. Renkli kişiliğiyle ön plana çıkan Eren orta koridorda sergilediği performansla da birçok taraftarın gözüne girmeyi başardı.

Orta koridor bu mevsim normal sezonda en çok Corki tercihinde bulundu. Şampiyona 3.2 KDA yakalayan isim Corki ile çıktığı 6 maçın 4’ünü kazandı. Vietnam asıllı oyuncunun çok oynadığı bir diğer şampiyon ise 5 kez seçtiği Azir. Eren’in Azir karnesi ise pek iyi değil. Oyuncu Azir oynadığı 5 maçta sadece 1 galibiyet alabildi ve 1.8 KDA yakaladı.

KDA konusunda en başarılı olduğu şampiyon Aatrox oldu. Aatrox ile 1 maça çıkan Eren, Vadi’den mağlup ayrıldı ancak 7 KDA tutturmayı başardı. Bakalım renkli oyuncunun sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir