League of Legends League of Legends Haberleri

Eren, Doğuş Üniversitesi Aurora’ya transfer oldu

Son olarak X6tence forması giyen orta koridor Eren, Riot Games Kontrat Veritabanına göre Doğuş Üniversitesi Aurora’ya transfer oldu.

Geçtiğimiz mevsim Koearn Kid’i transfer eden Doğuş Üniversitesi Aurora sahneye yeni bir oyuncu kazandırmayı başardı. Kadro yapılanmasında Koreli oyuncular yerine farklı yabancılar tercih eden ekip gelecek mevsim de bu stratejisini sürdürecek gibi gözüküyor. Koearn Kid’in Beşiktaş Esports’a transferiyle orta koridor takviyesi yapması gereken ekip aradığını Avrupa’da buldu. Geçtiğimiz mevsim X6tence forması giyen Vietnamlı orta koridor Eren, Doğuş Üniversitesi Aurora’ya transfer oldu.

Eren, Vietnamlı olmasına rağmen tüm kariyerini Avrupa’da geçirdi. İlk olarak Majestic Lions forması giyen oyuncu ardından Esuba Gaming’e transfer oldu. Takımda kısa bir süre yer alana orta koridor, Raging Turtles Alpha ekibiyle PMU Challenge turnuvasında yarı final oynadı. Vietnamlı orta koridorun bir sonraki durağı Electronik Generation oldu. Portekiz Ligi’ni orta sıralarda bitiren ekip önemli bir başarı elde edemedi. Oradan da Extatus’a transfer olan Eren, kısa bir sürenin ardından bu takımdan da ayrıldı.

Enclave Gaming ile European Masters elemelerine katılan orta koridor, başarılı olamadı. LanCraft forması da giyen oyuncu son olarak X6tence ile İspanya Ligi’ni 6. sırada bitirdi. Doğuş Üniversitesi Aurora’nın Yaz Mevsimi kadrosu şöyle şekillendi: Madly, Mojito, Eren, Padden ve Wendelbo. Koearn Kid’den sonra Eren’in nasıl bir performans sergileyeceğı merak ediliyor Kariyeri boyunca Avrupa’da yer almış oyuncunun iletişim konusunda bir problem yaşamaması bekleniyor.

Bakalım takım gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir