League of Legends League of Legends Haberleri

Eski Echo Fox koçu Inero, Golden Guardians’a danışman olarak transfer oldu

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan bir açıklama yaparak Echo Fox’tan ayrıldığını duyuran Inero, Golden Guardians’a danışman olarak transfer oldu. 

2018 Bahar Mevsimi’nde kötü bir performans sergileyen Golden Guardians, Yaz Mevsimi’nde ciddi bir gelişim gösterdi. Takım üst sıralardaki ekiplere ciddi problemler yaratsa da beklenen performans bir türlü gelmedi. Organizasyonun yönetim konusundaki stratejisi ise oldukça açıktı. Koç Tyler’a Yaz Mevsimi sonuna kadar şans tanımayı planlayan GGS’te tüm koç ekibi görevini bıraktı. Hali hazırda geçici koç görevinde Mango yer alacak. Sosyal medyadan yapılan duyuruyla Inero’nun transferi de açıklanmış oldu.

Sezon ortasında bir galibiyet serisi yakalayan GGS ne yazık ki bu başarıyı devam ettiremedi. Şu anda sekizinci sırada yer alan ekibin erken oyunu iyi oynadığına şahit olduk. Team Liquid’e bile çok zor bir maç yaşatan GGS, maç kapama konusunda oldukça kötü. Buna rağmen oyuncuların motivasyonu ve morali yüksek. Dolayısıyla GGS’in görece iyi bir mevsim geçirdiğini ve gelecek için umut vaad ettiğini söylemek mümkün. Danışman koç Inero’nun organizsayonda kalıp kalmayacağı belirsiz. Fakat tecrübeli koçun GGS’in problemlerine çare olma ihtimali de bir hayli yüksek.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir