League of Legends League of Legends Haberleri

EU Masters 2019 final eşleşmesi belli oldu

Yarı finalde mousesports’u geçen BIG ve Fnatic Rising’i eleyen Vodafone Giants, adlarını EU Masters 2019 finaline yazdırdı.

EU Masters 2019’da neredeyse bütün turla tamamlandı. Ön Eleme, Grup Aşaması ve geri kalan elemelerin ardından finalin adı belli oldu. BIG, çeyrek finalde Team LDLC’yi 2-1 ile geçti ve ardından yarı finalde mousesports’u 3-0 mağlup etti. Vodafone Giants ise çeyrek finalde Rogue Esports Club’ı 2-0, yarı finalde Fnatic Rising’i 3-0 ile geçti ve finale adını yazdırdı. BIG ve Vodafone Giants arasında oynanacak EU Masters finali Pazar günü gerçekleştirilecek.

İki Alman ekibinin karşılaşmasında gülen taraf BIG oldu. mousesports’u 3-0 gibi net bir skorla geçen BIG adını finale yazdırdı. Serinin ilk maçında ZaZee’nin harika Sylas performansı yeterli oldu. İkinci maçta nişancı Carzzy’nin elindeki Ekko belirleyici nokta oldu. Carzzy son maçta da alt koridor Ekko tercihinde bulundu.

Diğer eşleşmede İspanyol Vodafone Giants, Birleşik Krallık temsilcisi Fnatic Rising’i 3-0 ile zorlanmadan geçti. EU Masters 2019 yarı final serisinde ilk maç alt koridorda bitti denebilir. Deadly harika bir Lucian performansı sergiledi. İkinci mücadelede Magifelix’in çabaları galibiyet için yeterli olmadı ve Giants 2-0 öne geçti. Son maçta ise Razork’ın harika Gragas oyunu seriyi noktaladı.

Bu sonuçların ardından Vodafone Giants ve BIG arasında oynanacak final mücadelesi bugün, yani Pazar günü gerçekleştirilecek. Maç saati ise 17:00. Bakalım hangi takım EUM 2019 şampiyonu olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir