League of Legends League of Legends Haberleri

EU Masters 2019’da yarı final eşleşmeleri belli oldu

Oynanan son iki çeyrek final karşılaşmasının ardından EU Masters 2019’da yarı finale yükselen son takımlar BIG ve Fnatic Rising oldu.

EU Masters Grup Aşaması’nın tamamlanmasının ardından çeyrek finallere geçildi. Çeyrek final karşılaşmalarının ilk gününde Excel UK’i 2-1 ile geçen mousesports ve Rogue Esports Club’ı 2-0 mağlup eden Vodafone Giants ilk yarı finalistler olmayı başardı. Bugün oynanan mücadelelerin ardından çeyrek final aşaması tamamlandı. Team LDLC’ye 2-1 ile geçen BIG ve devisl.one’ı 2-0 yenen Fnatic Rising son iki yarı finalist oldu.

EU Masters Yarı Final Eşleşmeleri

  • mousesports – BIG
  • Vodafone Giants – Fnatic Rising

BIG ve Team LDLC arasında oynanan seri çekişmeli geçti. Turnuva formatına göre 2 maç kazanan takım bir üst tura yükseliyor. BIG ilk mücadeleyi kazanarak yarı final için önemli bir adım attı ancak ikinci maçta Team LDLC gücünü göstermeyi başardı. Seri 3. maça uzadı ve Almanya temsilcisi BIG serinin kazananı oldu.

Son çeyrek final eşleşmesi ise 2-0 sonuçlandı. Birleşik Krallık temsilcisi Fnatic Rising geçtiğimiz mevsimki performansını sürdürdü ve yeniden EU Masters yarı finaline yükseldi. SuperMassive’den bildiğimiz Hatchy’nin çalıştırdığı devils.one ise turnuvaya veda etti.

Bu sonuçlarla birlikte son 4 takımdan ikisi Alman, biri İspanyol ve diğeri Birleşik Krallık temsilcisi oldu. Alman ekipler mousesports ve BIG kozlarını paylaşacak ve finale kesin 1 Almanya temsilcisi çıkacak. Diğer taraftan ise formda bir Vodafone Giants ve tecrübeli Fnatic Rising var. Bakalım finale hangi iki takım kalacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir