League of Legends League of Legends Haberleri

EU Masters Grup Aşaması tamamlandı

EU Masters 2019 Grup Aşaması tamamlandı ve çeyrek final kuraları belli oldu.

LEC’den sonra Avrupa’nın en büyük organizasyonu olan EU Masters kaldığı yerden devam ediyor. Bölgedeki yerel liglerin önde gelen ekiplerinin yarıştığı organizasyonda Ön Elemeler’in ardından Grup Aşaması’na geçilmişti. Dün oynanan maçların ardından bu tur da son buldu ve çeyrek final eşleşmeleri kesinleşti.

EU Masters Çeyrek Final Eşleşmeleri

  • mousesports – Excel UK
  • BIG – Team LDLC
  • Rogue Esports Club – Vodafone Giants
  • devils.one – Fnatic Rising

Gruplarını lider tamamlayan mousesports, BIG, Vodafone Giants ve Fnatic Rising, gruplarını ikinci sırada tamamlayan Excel UK, Team LDLC, Rogue Esports Club ve devils.one ile çapraz olarak eşleşti. Takımlar Grup Aşaması’nda birbirleriyle birer kez oynadı. Grup liderleri 3’te 3 yaparken ikinciler 2 galibiyet 1 mağlubiyet aldı.

EM 2019’da geçtiğimiz mevsimin finalistleri SK Gaming Prime ve Misfits Premier yer almıyor. Yarı finalistlerden ise bir tek Fnatic Rising mücadelesine devam ediyor. Çeyrek final mücadeleleri yarın başlayacak ve 2 gün sürecek. Mutlak yarı final eşleşmeleri ise şu şekilde:

EU Masters Yarı Final Eşleşmeleri

  • mousesports – Excel UK / BIG – Team LDLC
  • Rogue Esports Club – Vodafone Giants / devils.one – Fnatic Rising

Turnuvanın bu aşamasında 2 Almanya, 2 Birleşik Krallık, 1 İspanya, 1 Fransa ve 2 Polonya temsilcisi bulunuyor. Ligimizden tanıdığımız Magifelix, Milica, Cinkrof ve behave gibi isimler yarı finale çıkmak için mücadele edecek. Bakalım yarı final eşleşmeleri nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir