League of Legends League of Legends Haberleri

Exile tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak LEC’de Excel Esports forması giyen Exile, gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Excel Esports başarılı bir Bahar Mevsimi geçirmedi. 18 maçtan sadece 5 galibiyet çıkaran ekip 19 mağlubiyet alarak normal sezonu Rogue’un üstünde, 9. sırada bitirdi. Sene boyunca kadrosunda bazı değişiklikler yapan ekip orta koridorda Exile ile başladı ancak sezonun ortasına gelindiğinde yoluna akademi orta koridoru Special ile devam etti. Deneyimli orta koridor Exile ise akademi takımı Excel UK forması giydi. Twitter üstünden açıklama yapan oyuncu gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Exile 2013 yılından beri profesyonel arenada boy gösteriyor. Copenhagen Wolwes’la sahneye giriş yapan oyuncu o dönem Rekkles’la aynı takımda oynadı. Ardından EYES ON U ve SK Gaming Prime forması giyen orta koridor kısa bir süre Ninjas In Pyjamas forması giydi. Oyuncunun bir sonraki durağı Almanya Ligi’nde mücadele eden Mysterious Monkeys oldu. Oyuncu ilk EU LCS deneyimini ismini duyurduğu Unicorns of Love’la yaşadı.

Uzun süre Unicorns of Love forması giyen tecrübeli orta koridor takımıyla Rift Rivals’a katıldı. O dönem Exile başarılı bir performans sergiliyordu. Geçtiğimiz mevsim Excel Esports’a transfer olan oyuncu beklenileni veremedi. Ligin yarısında akademi takımına yollanan Exile sezonun bitişiyle tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Alman orta koridor Avrupa’dan gelecek tekliflerin öncelikli olduğunu belirtti. Bakalım deneyimli oyuncu gelecek mevsim herhangi bir LEC ekibiyle anlaşabilecek mi ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir