League of Legends League of Legends Haberleri

Fabfabulous, Bahçeşehir SuperMassive’den ayrıldı

Bahçeşehir SuperMassive, sekiz mevsimdir kadroda yer alan üst koridor Fabfabulous ile yolların ayrıldığını duyurdu.

İlk kurulduğu dönemde dört Türk ve bir yabancıyla mücadele eden Bahçeşehir SuperMassive, Fabfabulous’ı koç olarak bünyesine kattı. Aynı zamanda Thaldrin’in yedeği olan oyuncu zamanla formayı kaptı ve as kadroda yer aldı. İlk mevsimden bu yana SUP bünyesinde yer alan oyuncu burada tam 8 mevsim geçirdi. Şampiyonluklar ve uluslararası turnuvalar gören Fabfabulous, sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. SUP, emektar oyuncuya güzel bir video ile veda etti.

VFŞL’nin önemli ekiplerinde forma giyen Fabfab, ülkemizin en deneyimli oyuncuları arasında yer alıyor. Özellikle Dark Passage döneminde dominant bir performans sergileyen oyuncu, takımının da başarısıyla birçok şampiyonluk yaşadı. Ardından HWA Gaming’e transfer olan isim burada da yarı final görmeyi başardı. HWA Gaming’den sonra SuperMassive’e transfer olan oyuncu için uzun bir yol başlamış oldu.

Fabfabulous ilk olarak Hatchy’nin yardımcısı ve Thaldrin’in yedeği olarak yer aldı ancak zamanla üst koridordaki formayı kaptı ve Vadi’ye indi. SUP’un kadrosu her sene değişse de Fabfab, Stomaged ve Zeitnot takımla kaldı. SUP ile birçok şampiyonluk yaşayan isim MSI ve Worlds gibi turnuvalara da katılım sağladı. Fab’ın SUP’tan sonra hangi takımın formasını giyeceği merakla bekleniyor.

Bakalım Fab gelecek mevsim için hangi takımla anlaşma sağlayacak? Aynı zamanda SUP’un üst koridoru kime emanet edeceği de henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir