League of Legends

fabFabulous, Dark Passage ile anlaştı

VFŞL 2020 Kış Mevsimi’ne Royal Youth  forması giyerek başlayan fabFabulous, yeni sezon için Dark Passage ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz mevsimin başında sezona iyi bir başlangıç yapamayan Royal Youth, 2 oyuncusunu kaybetti ve yerine gelen taze kanlar boşluğu dolduramadı. Maddi anlamada zor günler geçiren Royal Youth, bütçesini kısmak zorunda kalmıştı. 2020 Yaz döneminde  serbest kalan fabFabulous, Beşiktaş’ın  kadrosunda kendisine yer buldu ve son olarak Dark Passage ile anlaştı.

Ligimizin değerli, yetenekli ve tecrübeli üst koridor oyuncularından bir tanesi olan Fabfab, oyunlarıyla ve oynayış tarzıyla adını duyurduğu Dark Passage ekibine geri döndü.  Dark Passage formasıyla birçok tecrübe edinen deneyimli oyuncu deyim yerindeyse yuvasına döndü. Dark Passage ile birlikte birçok şampiyonluk elde ederek, oyuncu olarak iyi yerlere geleceğinin sinyallerini vermişti. Dark Passage’ın ardından HWA Gaming ile yoluna devam eden fabFabulous, ekip ile ligde önemli noktalara ulaşmayı başarmıştı. Ardından SuperMassive ile anlaşan Fabfab, uzun bir yolculuğa çıkmak için imzaları atmıştı.

Takımını seven ve gelişime açık olduğunu gösteren Fabfab, belli bir süre yedek olarak forma bekledi ve Thaldrin’den formayı kaptı. Uluslararası arenada da boy gösteren takım, bizleri gururlandırmayı başarmıştı. Şimdi ise adını duyurduğu Dark Passage ekibine geri dönen fabFabulous, sevenlerini heyecanlandırıyor.

Fab’ın Dark Passage ekibiyle beraber Kış Mevsimi’nde nasıl bir performans çizeceği merakla bekleniyor. Dark Passage’ın 2020 kış kadrosu henüz netlik kazanmış değil.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir