League of Legends League of Legends Haberleri

fabFabulous, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bahçeşehir SuperMassive’in üst koridoru fabFabulous, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Ülkemizin en eski ve en başarılı sporcularından fabFabulous son mevsimlerinde sallantılı performanslar sergiledi. Özellikle Kış Mevsimi’nde bir hayli düşük performans sergileyen üst koridor Yaz Mevsimi’nde bu durumu düzelterek iyi oyunlar sergiledi. Tecrübeli oyuncu 2016 Kış Mevsimi’nden bu yana Bahçeşehir SuperMassive forması giyiyordu. Fabfab, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Kariyerine 2013 yılında başlayan fabFabulous ilk olarak Dark Passage forması giydi. Crystal, Naru, HolyPhoenix ve Touch ile birlikte efsane kadronun bir parçası olan oyuncu burada ismini duyurdu. Dark Passage ile 2014’te yollarını ayıran isim takımıyla birçok şampiyonluk yaşadı. Fab’ın bir sonraki durağı HWA Gaming oldu. HWA ile 2 mevsim geçirdi ve ardından SuperMassive ile anlaştı.

SUP’a ilk olarak koç pozisyonunda katılan Fabfab zamanla Thaldrin ile değişmeli olarak oynadı. Ardından takımın üst koridordaki ilk seçimi olan oyuncu iyi performanslar sergiledi. Neredeyse her mevsim finale yükselen fabFabulous yerli oyuncular arasındaki efsanelerden bir tanesi. Son zamanlarda sallantılı dönemler geçirse de Yaz Mevsimi’nde gösterdiği performansla kendini toparlayan isim takımının en önemli parçalarından biri olmayı başardı. Yerli üst koridorlar arasında en tecrübeli olan Fab’ın gelecek mevsim rahatça takım bulacağı düşünülüyor.

fabFabulous’un sıradaki durağı merakla bekleniyor. Bakalım tecrübeli üst koridor hangi takımla anlaşacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir