League of Legends League of Legends Haberleri

Faith ve LAXER, Galakticos Akademi’ye transfer oldu

Riot Games kontrat veritabanına göre Galakticos, ormancı Faith ve destek LAXER’i kadrosuna kattı.

Akademi Ligi’nin ilk iki haftasında galibiyet bulamayan Galakticos kadroda değişiklikler yapmaya karar verdi. Takımın potansiyelli ormancısı magmag, bugün yapılan açıklamaya göre tekli derecelide sergilediği davranışlarından dolayı 3 ay ceza aldı. Bunun üstüne oyuncu arayışına giren Galakticos, Twitch izleyicilerinin yakından tanıdığı Faith ile anlaştı. Takım aynı zamanda destek pozisyonunda derinliği arttırmak adına LAXER’i transfer etti.

Faith, profesyonel tecrübesi olmayan bir oyuncu. İlk kez profesyonel bir ligde mücadele edecek olan isim bir süredir Panky ile duo atarak karşımıza çıkıyor. Harika mekanikleri olan Faith, Avrupa Batı sunucusunun üst seviyelerinde harika oyunlar çıkartıyor. Panky’nin kendisini “Fatih” ismiyle tanıttığı ormancı Twitter üstünden takım aradığını duyurmuştu. Galakticos Akademi oyuncusu magmag’in aldığı cezayla birlikte Faith’in önüne büyük bir fırsat çıktı denebilir.

LAXER de aynı Faith gibi profesyonel arenada tecrübesiz bir isim. Takımda hali hazırda destek olarak Toro bulunuyor. LAXER’in gelişiyle Vadi’ye kimin ineceğine koç Veneficus karar verecek. Bu transferlerle birlikte takım performansında artış olup olmayacağını bekleyip göreceğiz.

İki oyuncu da ileride önemli potansiyellere ulaşabilecek isimler. Galakticos Akademi’nin ligde henüz galibiyeti bulunmaması oyuncuları mental olarak zorlayabilir. Takımın hedefi playofflara kalabilmek ve bunu başarmaları için önemli bir yol kat etmeleri gerekiyor. Bakalım Galakticos Akademi yeni transferleriyle birlikte hedeflerine ulaşabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir