fastPay Wildcats Akademi, finale çıkan ikinci takım oldu League of Legends League of Legends Haberleri

fastPay Wildcats Akademi, finale çıkan ikinci takım oldu

Akademi Ligi finaline kalan ikinci takım, Papara Supermassive Akademi’yi 3-0 yenmeyi başaran fastPay Wildcats Akademi oldu.

Hızlı bir karşılaşmanın ardından finalin ismi belli oldu. Dün, Beşiktaş Akademi’yi 3-1 yenen Team AURORA Akademi, finale çıkan ilk isim olmayı başarmış ve rakibinin kim olacağını beklemeye başlamıştı. Artık beklemesine gerek yok. Papara Supermassive Akademi’ye bir maç bile vermeyen fastPay Wildcats, üst üste ikinci şampiyonluğunu yaşamak istediğini herkese gösterdi ve finale çıkan ikinci isim oldu.

Bu iki takım, Akademi Ligi finallerinde 3 kez daha karşılaşmışlardı. Bu 3 karşılaşmanın her birinde kazanan taraf fastPay Wildcats olmuştu. Bugün itibariyle bu seriyi dörde çıkarmayı başardılar.

Karşılaşmanın yıldızı, fastPay Wildcats’in orta koridor oyuncusu Serin’di. İlk iki maçta yaptığı Kassadin seçimi ile galibiyetin en önemli isimlerinden oldu.

Papara Supermassive ise iyi bir seri geçiremedi. Hem seçim ekranında hem de oyun içinde, rakibinin seçimlerine ve kararlarına karşılık veremedi. Takımın seride aldığı tek iyi haber, orta koridor oyuncuları Ksaez’den geldi. Ksaez, maçın sonunda yapmak zorunda kaldıkları Nexus savunmasında fastPay Wilcats’in tüm üyelerini öldürmeyi başardı ve takımına bir beşte beş kazandırdı. Yine de bu jenerik hareket, takıma galibiyeti getirmedi.

Karşılaşmanın sonunda, Akademi Ligi finalinin ismi Team AURORA Akademi – fastPay Wildcats olarak konuldu. Kupayı kaldıracak isim yarın saat 14.00’da belirlenecek. Bakalım son şampiyon kupayı bir kez daha kaldırabilecek mi?

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir