League of Legends

Flame, Damwon Gaming’e transfer oldu

Riot Games

Sezon başında herhangi bir takımla anlaşamayan Flame, Kore’ye geri döndü ve Damwon Gaming’e transfer oldu.

2012 yılından bu yana profesyonel arenada yer alan deneyimli üst koridor kariyerine Azubu Blaze formasıyla başladı. Oradan CJ Blaze’e transfer olan oyuncu burada Ambition ve Lustboy gibi isimlerle 2014 NLB Kış ve IEM Sezon 7 şampiyonu  olmayı başardı. Yaklaşık 2 yıl süren CJ Blaze kariyerinin ardından Çin’in LGD Gaming takımına transfer olan oyuncu burada o zamanki adıyla We1less, Imp, Acorn ve Pyl gibi isimlerle şampiyon olup Worlds’e gitmeye hak kazandı. Takımın Worlds serüveni pek iyi gitmese de Flame büyük bir tecrübe edinmiş oldu. İlerleyen mevsimlerde LGD’de işler pek iyi gitmeyince ülkesine geri dönen Flame, Longzhu Gaming’le anlaştı. Burada da sadece 1 mevsim kalan isim Kuzey Amerika temsilcisi Immortals’ın yolunu tuttu.

İlk mevsiminde iyi bir görüntü vermeyen takım ardından gelen ormancı değişikliğiyle adeta şaha kalktı ve Worlds yolunu tuttu ancak ekip turnuvada büyük bir başarı elde edemedi. Kuzey Amerika’da kalma kararı alan Flame’in yeni durağı FlyQuest oldu. Büyük umutlarla kurulan kadro ligde kötü bir izlenim verdi ve bir başarı gelmedi. Kontratının bitmesiyle birlikte oyuncunun Kuzey Amerika defteri de kapanmış oldu.

Kariyerinin başından bu yana gittiği takımlarda hep isminden söz ettirmeyi başaran Flame 2 senelik Kuzey Amerika macerasının ardından ülkesine geri döndü. Taşıyıcı potansiyeli ve tecrübesiyle özellikle Amerika’da rakiplerine karşı üstünlük kurmayı başaran oyuncunun kariyerinde nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyordu. Sezon öncesi adı Galakticos’la da anılan oyuncunun yeni durağında Nuguri’yi kesip kesemeyeceği merakla bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.