League of Legends League of Legends Haberleri

Flamengo eSports, Goku ile olan sözleşmesini uzattı

CBLOL ekibi Flamengo eSports, orta koridoru Goku ile olan sözleşmesini 2021’e kadar uzattı.

CBLOL’ün son şampiyonu Flamengo eSports sezonun sona ermesiyle neredeyse bütün kadrosuyla yolları ayırmıştı. Üst koridor Robo, yıldız ormancı Shrimp, ünlü nişancı brTT ve Koreli destek Luci ile yolları ayıran ekibin yeni sezonda sıfırdan bir kadro kurması bekleniyordu. Orta koridor Goku’nun ise Team Liquid Akademi ile anlaşacağı konuşuluyordu. Bugün yapılan açıklamaya göre bu iddia gerçekleşmedi. Flamengo eSports, orta koridor Goku ile olan sözleşmesini 2021 yılına kadar uzattı.

Kariyerine KaBul Black formasıyla başlayan oyuncu profesyonel olarak oynadığı ilk mevsimde CBLOL’de mücadele etti. Ardından Jacob eSports’a transfer olan orta koridor burada Brezilya İkinci Ligi olan BRCC’de forma giydi. Takım ligde başarılıydı ancak CBLOL’e çıkamadı ve Goku burada geçirdiği bir yılın ardından takımdan ayrılma kararı aldı. Yeniden CBLOL’e dönen isim Operation Kino eSports ile anlaşma sağladı.

Yaklaşık bir yıl ProGaming Esports’ta oynayan Goku son olarak Flamengo eSports’a transfer oldu. Brezilyalı orta koridor takıma katıldığından bu yana her mevsim final oynadı ancak oynadığı ilk iki finali kaybetti. Burada brTT ve Shrimp gibi önemli isimlerle beraber oynadı. Geçtiğimiz yıl iyi bir performans sergileyen orta koridorun Team Liquid Akademi’ye transfer olabileceği konuşuluyordu ancak bu iddia gerçekleşmedi. Gokui Flamengo eSports ile kontrat uzatma kararı aldı.

Bakalım Flamengo eSports gelecek mevsim nasıl bir beşliyle mücadele edecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir