League of Legends League of Legends Haberleri

Flamengo eSports, Royal Youth’u mağlup etti

Worlds 2019 Ön Eleme Aşaması’nın ikinci gününde Flamengo eSports, temsilcimizi mağlup ederek günü 1 galibiyet 1 mağlubiyetle kapadı.

Royal Youth, Worlds 2019 Ön Eleme Aşaması’nın ikinci gününde DAMWON Gaming’e kaybetti. Erken oyunu önde götüren ekibimiz orta oyunda bu üstünlüğünü büyütemedi ve 35 dakikanın ardından mağlup oldu. Bugün oynanan ikinci mücadelede CBLOL temsilcisi Flamengo eSports ile karşılaşan Royal Youth Vadi’den yine mağlup ayrıldı.

BRTT kendini kanıtladığı Draven seçiminde bulundu. Royal tarafında ise Closer’ın ellerinde Karthus’u izledik. Armut orta koridorda oynarken Cyeol’u üst koridorda izledik. Tolerant-Pilot ikilisi alt koridorda yine iyi iş çıkardı ve ilk kanı almayı başardı. Ejder savaşında kötü yakalanan ekibimiz 2 skor ve Alev Ejderi’ni rakibe kaptırdı. Erken oyunda objektif konusunda sıkıntı yaşadık. Thresh seçimini iyi kullanan Flamengo erken oyunu önde geçirdi.

Flamengo eSports Baron’u alarak önmeli bir üstünlük yakaladı. Bu sayede 2 inhibitor düşüren ekip altın farkını 8000 civarına getirdi. Royal Youth çok hata yaptı. Closer ve Tolerans çok iyi oynayamadı. Son savaşı da rahatça kazanan Flamengo eSports mücadeleyi kazanmayı başardı. Bu sonucun ardından Brezilya temsilcisi günü 1 galibiyet 1 mağlubiyetle kapadı.

Temsilcimiz ise ilk maçında DAMWON Gaming’e karşı fena olmayan bir performans sergilemişti. Flamengo’yu rahatça yeneceğimizi düşünürken bu performans birçok taraftarı hayal kırıklığına uğrattı. Royal günü 2 mağlubiyetle kapadı. Temsilcimizin bir sonraki maçı 5 Ekim Cumartesi günü. Bakalım RYL gelecek maçlarda nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir