League of Legends League of Legends Haberleri

Flash Wolves kadrosu dağıldı

Köklü LMS ekiplerinden Flash Wolves, üst koridor Hanabi, ormancı Bugi, orta koridor Rather ve nişancı Betty ile yollarını ayırdı.

LMS’in tartışmasız en önde gelen organizasyonlarından biri olan Flash Wolves geçtiğimiz mevsim kimliğinden uzak performanslar sergiledi. 2019 yılında Bahar Mevsimi’ni şampiyon tamamlayan ekip Yaz Mevsimi’nde play-off’lara dahi kalamadı ve Bölge Finalleri’ni de kazanamayarak Worlds’e katılma hakkını kaybetti. Sezonun bitişiyle kadrosunda köklü bir değişikliğe gitme kararı alan FW, üst koridor Hanabi, ormancı Bugi, orta koridor Rather ve nişancı Betty ile yollarını ayırdı.

Maple ve SwordArt’ın LPL temsilcisi Suning Gaming’e transfer olmasının ardından orta koridora Griffin’in yedek oyuncusu Rather ve desteğe genç ShiauC’yi transfer eden ekip Hanabi, Bugi, Rather, Betty, ShiauC beşlisiyle oynadığı ilk mevsimi şampiyon tamamladı. Bu mevsimin normal sezonunu ikinci sırada tamamlayan ekip play-off’lara yarı finalden başladı. Bu turda ahq eSports Club’ı 3-2 ile geçen FW finalde MAD Team’i 3-0 mağlup etti ve şampiyonluğunu ilan etti.

Geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde ise bambaşka bir Flash Wolves izledik. Bölgesinin uzun süredir en dominant takımı olarak görülen FW mevsim genelinde çok zorlandı. 12 maçta sadece 4 galibiyet alan takım 7 ekibin mücadele ettiği normal sezonu 6. sırada tamamladı ve play-off’lara kalamadı. Ekip Bölge Finalleri’nde ise Hong Kong Attitude’a mağlup oldu ve Worlds’e katılamadı.

Bakalım Hanabi, Bugi, Rather ve Betty ile yollarını ayıran Flash Wolves, gelecek mevsim nasıl bir kadro kuracak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir