League of Legends League of Legends Haberleri

Flaxxish, Giants’a transfer oldu

EU Challenger oyuncularının yakından tanıdığı Flaxxish, geçtiğimiz yıl EU LCS’in sürpriz takımlarından Giants’a transfer oldu. Takımın geri kalan oyuncuları hakkında henüz bir resmi açıklama bulunmazken, dedikodulara göre Giants bu yıl daha etkili bir takım kurma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

EU LCS’te sezon arası transfer dönemi oldukça ilginç geçiyor. Amazing ve Soaz’in Fnatic’e transfer olması herkesi şaşırtırken, Splyce ve G2’nin kadro değiştirmemesi de organizasyonlar adına olumlu olarak görülüyor. Ülkemizde Dark Passage’da da forma giyen genç yetenek Xerxe, Unicorns of Love’a transfer olurken, önümüzdeki dönem çok daha güçlü bir UOL izleyeceğimizi söylememiz mümkün.

2016 Yaz Mevsimi’nde büyük bir atılım gerçekleştiren ve ligi üçüncü bitiren Giants da, mevsim sonunda orta koridor oyuncusu Night dışında herkesle yollarını ayırmıştı. Takım, ilk resmi transferini üst koridora gerçekleştirdi. EU Challenger sıralamasında uzun bir süredir bulunan Flaxxish, Giants’ın üst koridor oyuncusu olarak görev alacak. Toxic açıklamaları ve davranışları ile EU oyuncuları arasında “meme” olan Flaxxish’in uzun bir süredir bu davranışları sergilemediğini belirtelim. Bu tarz olumsuz şeylere yönelmediğinde ne kadar iyi bir oyuncu olabileceğini keşfeden Flaxxish, EU CS turnuvalarında da forma giymiş ve izleyenleri kendisine hayran bırakmıştı. Çok büyük bir yetenek olarak görülen oyuncunun koridor dominasyonu ve takım ile olan iletişimi üst safhada. Geçtiğimiz yıl SmittyJ ile mücadele eden GIA için Flaxxish transferi oldukça büyük bir iyileştirme.

Takımın geri kalanı hakkında kesin bir bilgi bulunmamasına rağmen GIA’nın ormana eski oyuncusu Wisdom’ı, alt koridor ikilisine ise yeni yetenek Upset’i transfer ettiği yönünde dedikodular dolaşıyor. Eğer söylentiler doğru ise GIA’nın kadrosu şöyle şekillenecek:

  • Üst koridor: Flaxxish
  • Ormancı: Wisdom
  • Orta koridor: Night
  • Alt koridor: Upset
  • Destek: Hustlin
League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir