League of Legends League of Legends Haberleri

Fnatic, Brollan’ı transfer etmek istiyor

Son olarak flusha’yı gönderen ve yerini ScreaM ile dolduran Fnatic, VP Esports’un haberine göre Red Reserve’den Ludvig “Brollan” Brolin’i transfer etmek istiyor. Eğer bu hamle gerçekleşirse takımın kadrosu bir kez daha tamamı İsveçli oyunculardan oluşacak.

ESL Pro League’in sekizinci sezonu için geçici olarak ScreaM’i transfer eden takım, Brollan transferiyle ScreaM ile de yollarını ayıracak. Bu transferin takım için çok iyi olacağını da söylemek mümkün. Oyuncuların tamamının İsveçli olması iletişim açısından oyuncuların işini büyük anlamda kolaylaştıracaktır. ScreaM’in katılmasından önce ise draken takımdan gönderilmiş ve bu oyuncunun yerine twist transfer edilmişti. ScreaM’in bir Fransız takımında oynamak istemesi, FNC’yi Brollan hamlesine zorlamış gibi gözüküyor.

GODSENT ve Red Reserve’deki performanslarıyla tanınan Brollan, Aralık 2017’de GODSENT’te 15 yaşında oynamaya başlamış ve bir profesyonel takımda oynayan en genç oyunculardan birisi olmuştu. Genç yetenek, FNC’deki Jesper “JW” Wecksell’in ardından ikinci AWPer olarak görev alacak. Fnatic ile Red Reserve arasında görüşmelerin devam ettiğini ve transferin kısa bir süre içerisinde tamamlanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir