League of Legends League of Legends Haberleri

FORG1VEN, Schalke 04’e transfer oldu

Bir süredir sahnede gözükmeyen nişancı FORG1VEN, gelecek mevsim için Schalke 04 ile anlaşma sağladı.

Bir dönem LEC’nin en iyi nişancıları arasında gösterilen FORG1VEN geçtiğimiz yıl askerlik görevini yerine getirmek için oyuna ara vermişti. Yunanistan’da zorunlu olan askerlik deneyimli nişancının kariyerine zarar verecek gibi gözüküyordu. Son olarak EU Masters’da Expect InSec, Froggen ve Jesiz gibi tecrübeli oyuncularla beraber oynayan isim şampiyon olmuştu ancak ardından hiçbir takımda oynamadı. Yeni sezon için takım arayan isme bir LEC ekibi talip oldu. Schalke 04, FORG1VEN ile anlaşma sağladı.

Kariyerinin tamamını Avrupa’da geçiren FORG1VEN önemli başarılar elde etti. İlk olarak neredeyse her eski oyuncu gibi amatör takımlarda başlayan isim ilk LEC deneyimini Copenhagen Wolves ile yaşadı. Ardından SK Gaming’e transfer olan oyuncu burada iyi bir performans sergiledi ve kısa bir süre Gambit forması giydi. FORG1VEN’ın bir sonraki durağı kariyerinin dönüm noktası oldu.

H2k ile anlaşan Yunan nişancı burada LEC üçüncüsü oldu ve Worlds’e katılmaya hak kazandı. H2k turnuvada kimsenin beklemediği bir performans sergiledi ve gruptan çıkarak çeyrek finale yükseldi. Bu turda Albus Nox Luna’yı mağlup eden ekip Worlds Yarı Finali gördü ancak daha ileri gidemedi. H2k’den sonra Yunanistan Ligi’nde forma giyen oyuncu son olarak Origen forması giydi. Schalke’nin gelecek mevsim için nasıl bir kadro kuracağı merak ediliyor.

Bakalım FORG1VEN gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir