League of Legends League of Legends Haberleri

Freeze, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak MAD Lions forması giyen nişancı Freeze, tekliflere açık olduğunu duyurduğu bir yazı paylaştı.

Kariyerinde önemli ekipler ve önemli liglerde mücadele etmiş olan isim yaşadığı talihsiz bilek sakatlığının ardından büyük takımların gözünden düştü. Bir dönem ligimizde Royal Bandits forması da giyen Çek nişancı son olarak İspanya Ligi’nde MAD Lions forması giydi.

Kariyerinde birçok takımın bünyesinde yer alan isim sırasıyla eXtatus, Esports4life, Samurai In Jeans, Heimerdinger’s Colossi, Ninjas In Pyjamas, Copenhagen Wolves, Renegades, H2k Gaming, Tempo Storm, Inside Games, Royal Bandits, Splyce Vipers ve son olarak MAD Lions’ta oynadı. İlk zamanlarında fazla bilinmeyen isim NIP ile LEC’ye adımını attı. Performansını sürekli olarak arttıran isim NA CS takımlarında da forma giydi. H2k zamanında harika oynayan isim büyük bir şanssızlık yaşadı.

H2k’de oynadığı dönemde bilek sorunları yaşayan isim kariyerinin en tepe noktasında oyunu bırakmak zorunda kaldı. 1 yıl boyunca profesyonel sahnede boy göstermeyen oyuncu bu aranın ardından Inside Games ile anlaştı ancak takımda kısa bir süre kaldı. Ona asıl şansı veren Royal Bandits oldu. RBE ile Yaz Mevsimi’nde normal sezonu lider tamamlayan oyuncu play-off finalinde SUP’a kaybetti. Freeze bu serüvenin ardından sırasıyla Splyce Vipers ve MAD Lions formaları giydi.

Zamanında Avrupa’nın en iyi nişancıları arasında gösterilen oyuncu Draven’ıyla biliniyor. Bakalım Freeze’in sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir