League of Legends League of Legends Haberleri

Frozen, 1907 Fenerbahçe’den ayrıldığını ve tüm tekliflere açık olduğunu duyurdu

1907 Fenerbahçe’nin başarılı orta koridor oyuncusu Frozen, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada takımdan ayrıldığını ve Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi takımları dahil tüm ekiplerden gelebilecek teklifleri değerlendireceğini duyurdu. 

Önümüzdeki yıl partnerlik sistemine geçecek olan VFŞL’de takımların kadrolarında da büyük değişiklikler yaşanması bekleniyor. Yeni kadrosu merakla beklenen takımlardan birisi de 1907 Fenerbahçe, 2017 yılında League of Legends arenasına adım atan ekip, kurduğu iddialı kadroyla şampiyonluğun önemli adaylarından birisi haline gelmişti. Kış Mevsimi’nde büyük bir başarı yakalayamamasına rağmen kadrosunda sadece ormancıyı değiştirerek TBF Şampiyonluğu yaşayan ekibin 2017 yılını oldukça iyi kapattığını belirtmek gerekiyor. Worlds 2017’de yer alan ve gruplara kalmayı başaran ekip ne yazık ki buradan galibiyet alamadan döndü.

FB’nin 2018 yılında ise bir türlü ritmini tutturamadığını gördük. Değişen meta ve oyuncu tercihleri takımın uyum yakalamasını engelledi. FB ile başından beri birlikte olan Frozen ise takımın en önemli parçasıydı. Ormancısı Move ile iyi bir sinerjisi bulunan oyuncu, TBF Şampiyonluğu’nda önemli bir rol oynasa da geçtiğimiz yıl aynı kalibrede performans sergilemeyi başaramadı. Günden güne daha kötü oynayan oyuncunun potansiyelini Vadi’ye yansıtamaması da FB’nin 2017’deki başarısını yakalayamamasıyla sonuçlandı.

Sosyal medya üzerinden FB’den ayrıldığını duyuran oyuncu, VFŞL takımları dahil gelebilecek her teklifi değerlendireceğini açıkladı. Şu anda Kore’de bulunan oyuncunun ligimizde bir başka takıma transfer olması şaşkınlık yaratmayacaktır. Türkiye’yi ne kadar sevdiği bilinen oyuncunun kararını hangi takımdan yana kullanacağını ise hep beraber bekleyip göreceğiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir