League of Legends League of Legends Haberleri

Frozen, sosyal medyada bir açıklama yaparak mevsim hakkındaki düşüncelerini paylaştı

1907 Fenerbahçe Espor’un yıldız orta koridoru Frozen, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla mevsim ve takım hakkındaki görüşlerini bildirdi. 

Geçtiğimiz yıl lige dahil olan ve ilk yılında TBF şampiyonluğu yaşayan 1907 Fenerbahçe, aynı başarıyı ne yazık ki bu yıl gösteremedi. Kış Mevsimi’nde final göremeyen ekip, Yaz Mevsimi playofflarında ise Yarı Final’de geçtiğimiz günkü maçta Bahçeşehir SuperMassive’e 3-1 ile elendi. Takımın playofflarda daha güçlü bir performans göstermesi beklense de özellikle bazı oyunculardaki performans düşüklüğü dikkatleri çekmişti.

Orta koridorda istikrarlı bir şekilde iyi oynayan Frozen ise Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Duyurusunda başarısız olduğu bir mevsimin kariyerinin sonu olacağını düşündüğünü söyleyen oyuncu, askerlik durumlarının da kendisini strese soktuğunu ve başarısızlığa tahammülü olmadığını belirtti. Yine de bu yılın kendisi açısından iyi bir tecrübe olduğunu da belirten Koreli orta koridor, bazı takım arkadaşlarının kendisini büyük hayal kırıklığına uğrattığını dile getirdi. Takımın ortak bir hedefi olmasının önemine dikkat çeken Frozen, bu takım arkadaşlarına sitemde bulundu.

Açıklamasında oynamaya devam edip etmeyeceğini, devam etse dahi Türkiye’de kalmama ihtimali bulunduğunu da belirten oyuncunun geleceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Fakat oyuncunun FB’den ayrılma ihtimali yüksek.

Bununla birlikte açıklamada en çok dikkat çeken noktalardan biri oyuncunun takım arkadaşları hakkında kötü konuşmasıydı. Çoğul eki kullanması birden fazla oyuncunun durumu ciddiye almadığı algısı yaratsa da bahsedilen oyuncunun Move olduğu düşünülüyor. Özellikle Yaz Mevsimi’nin sonuna doğru çok kötü oynayan Move’un Frozen ile aynı sayfada olmayışı oyuncuda motivasyon eksikliğine sebep olmuş olabilir. FB yönetiminden ya da diğer oyunculardan farklı bir açıklama henüz yapılmadı.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • Aldebaran 4 Eylül 2018

    Frozen kalitesini tüm maçlarda gösterdi. İsyanını haklı buluyorum. Ormancı ve Adc takımın hedefleri için yeterli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir