League of Legends League of Legends Haberleri

Frozen, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bahçeşehir SuperMassive’in orta koridoru Frozen, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini açıkladı.

LCK’de başlayan espor kariyerini bir süredir ülkemizde sürdüren Frozen, kısa bir zaman diliminde her takımdan taraftarın saygısını ve sevgisini kazandı. “Tahir Abi” olarak bilinen oyuncu sempatik ve saygılı tavırlarının yanında harika performanslarıyla da adından bahsettirdi ve neredeyse herkesin sevdiği bir isim haline geldi. VFŞL’ye 1907 Fenerbahçe Espor formasıyla giriş yapan orta koridor son iki mevsimini Bahçeşehir SuperMassive ile geçirdi. Frozen, sezonun son bulmasının ardından takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini açıkladı.

Kariyerinde ilk olarak Alienware Arena forması giyen Frozen’ın bir sonraki durağı Incredible Miracle oldu. Burada Wisdom, S0nstar ve TusiN gibi oyuncularla beraber oynayan orta koridor takımın isim değişikliğiyle Longzhu Gaming olmasının ardından aynı organizasyonun çatısı altında devam etti.

Incredible Miracle ve Longzhu Gaming çatısı altında yaklaşık 6 mevsim geçiren oyuncunun bir sonraki durağı 1907 Fenerbahçe Espor oldu. Fenerbahçe’ye gelmesinin ardından ligimizde inanılmaz performanslar sergileyen Frozen takımın o sene şampiyonluk olmasındaki en büyük pay sahibiydi. Burada 4 mevsim geçiren orta koridor son olarak Bahçeşehir SuperMassive forması giydi. Frozen’lı SUP son iki mevsimde de final oynadı ancak şampiyonluk yaşayamadı.

fabFabulous ve Luana’nın tekliflere açık olduklarını belirtmelerinin ardından Frozen’ın da aynı şekilde bir açıklama yapması SUP’un kadrosunun büyük ölçüde değişeceğini gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir