FUT Esports Superdome 2023 League Of Legends Genel League of Legends League of Legends Haberleri

FUT Esports, Superdome 2023 League Of Legends Turnuva Kadrosunu Duyurdu!

FUT Esports, Superdome turnuvalarına davet almaya devam ediyor. Önce $30.000 ödül havuzuna sahip olan Superdome VALORANT’a davet alan temsilcimiz şimdi de davet aldığı League Of Legends turnuvası için kadrosunu duyurdu. Kulüp, bir süre önce League Of Legends kadrosundaki oyuncularla yollarını ayırdığı sosyal medya hesabından yapılan paylaşım ile duyurmuştu. Ayrılığın ardından insanlara garip gelsede MEA tarafındaki duyumcular tarafından FUT Esports’un Superdome LoL’e davet alacağı sızdırılmıştı. Söylentiler doğru çıktı ve FUT turnuvaya resmi olarak davet aldı.

FUT Esports Superdome 2023 League Of Legends Kadrosu:

Kadro, ülkemizin yıldız League Of Legends oyuncularından parçalar barındırıyor. Bir süredir Türkiye esporuna uğramamış olan Bolulu ve 113 kadroda varlar. LCS yapıp ülkemize geri gelen destek oyuncusu Fleshy kadroda. Geçtiğimiz mevsimi Türkiye İkinci Ligi’nde genç oyuncularla geçiren Holyphoenix kadroda. Ve son olarak Beşiktaş Espor’da görmüş olduğumuz Nuq kadroda.

Superdome 2023 League Of Legends:

Turnuva offline olarak Mısır’da oynanacak. Temsilcimiz FUT Esports ile beraber Anubis Gaming davetli takımlarken turnuvada yer alacak olan diğer iki takım; Twisted Minds ve Geekay Esports elemeden geçerek turnuvaya kalmayı başardılar. Turnuvada ülkemizi sadece FUT temsil etmeyecek. Anubis Gaming’den StarScreen ve Osman123, Geekay Esports’dan Elramir de yine ülkemizin oyuncuları olarak bizi temsil edecekler.

Superdome 2023 Egypt FUT Esports
Superdome 2023 Egypt Kadroları

Temsilcilerimize başarılar dileriz!
Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir