FUT Esports League of Legends League of Legends Haberleri

FUT Esports Yeni Menajerini Duyurdu

Galatasaray Espor’tan ayrılan Berkalp Kaan Yılmazoğlu FUT Esports ile anlaşma sağladı. Berkalp Kaan bir buçuk seneye yakın Galatasaray espor’ta görev almış olup kariyerine FUT Esports ile devam edecek.

Berkalp Kaan Yılmazoğlu: “Galatasaray kariyerimin ilk meydan okumasıydı, kariyerime başladığım ve yaptığım işi en ince ayrıntılarına kadar öğrendiğim SuperMassive’den ayrıldıktan sonra Galatasaray’ın bambaşka bir tecrübe olacağını biliyordum.

Buradaki serüvenimde başta kulüp olarak çok istediğimiz LoL şampiyonluğunu elde ettik, daha fazlası için de sonuna kadar çabaladık. Bu hedefler için yanımda olan tüm çalışma arkadaşlarıma, oyuncularıma ve kulüp yetkililerine çok teşekkür ederim.

Desteklerini esirgemeyen tüm taraftarımıza da son bir kez teşekkür ediyorum. Böylesine bir kulüpte çalışmak kolay değildi. Takımımı bildiğim spor değerlerine uygun ve Galatasaray ismine yakışır şekilde yönettiğimi düşündüğüm için gönlüm rahat bir şekilde yuvadan ayrılıyorum.

Bugünden sonra FUT Esports çatısı altındayım. FUT ismini League of Legends arenasında en iyi şekilde temsil etmek için yola çıkıyorum. ŞL’de görüşmek üzere! ” ifadelerini kullandı.

Berkalp Kaan Yılmazoğlu’nun kariyeri:
Papara SuperMassive Blaze (3 yıl 9 ay)
Galatasaray Espor (1 yıl 8 ay )

FUT Esports 2023 Kadrosu

FUT Esports’ta 3 türk,2 koreli tercih eden ekip üst koridorda StarScreen, ormanda Mojito, nişancı rolünde Fatihcan, destek rolünde Asper ve orta koridorda Tempt ile mücadele edeceğini duyurdu. Üst koridorda ve ormanda şampiyonluk liginin yetenekli oyuncularını tercih eden ekip nişancı rolünde Fatihcan’a şans verdi. StarScreen Denizbank İstanbul Wildcars’de başarılı yıllar geçirmiş ve 21 Kasım’da kendine gelen teklifleri değerlendireceğini açıklamıştı. Şampiyon ligi’nde başarılı olan diğer bir isim Mojito geçen sezon Galatasaray Espor’da tamamladı. Rift Rivals şampiyonluğu bulunan Mojito’nun yeni takımı FUT Esports oldu.

Asper ve Tempt yıllardır kore ligi’nde (LCK) yeteneklerini gösteren iki ismi’de kadrosuna dahil eden FUT Esports 2023 için iddalı konumda.

Üst Koridor: Soner “StarScreen” Kaya
Ormancı: Berk “Mojito” Kocaman
Orta Koridor: Kang “Tempt” Myung-gu
Nişancı: Fatihcan ” Fatihcan ” Demir
Destek: Kim “Asper” Tae-gi

Takım Koçu: Nias “Nias” Vanwalleghem

FUT Esports’un bu transfer ile ilgili duyurusu için buradan ulaşabilirsiniz

League of Legends ile alakalı bir önceki haberimiz: https://5mid.com/haber/fnatic-2023-lec-kadrosunu-duyurdu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir