League of Legends League of Legends Haberleri

G2 Esports, Flash Wolves karşısında turnuvanın ilk galibiyetini aldı

Günün açılış maçında SK Telecom T1’a yenilen G2 Esports, uzun süren Flash Wolves mücadelesinde geri dönmeyi başardı ve rakibini devirdi. Takım “ADC’yi koru” kompozisyonunu iyi bir şekilde oynarken maçın yıldızı Zven oldu.

Turnuvanın ilk gününde sürpriz sonuçlar almaya devam ediyoruz. Gigabyte Marines’in Team SoloMid’i yenmesinin ardından herkes Flash Wolves’un G2 karşısında rahat bir maç geçirmesini beklese de karşılaşma G2’nin zaferi ile sonuçlandı. Tarz olarak birbirine çok benzeyen iki takımın mücadelesi yaklaşık 20 dakikada skorsuz geçti. İki takım da dengeli kompozisyonlar kurarken, G2 daha çok Zven’i korumaya yönelik tercihlerde bulundu.

Karşılaşmada ilk kan dökülene kadar iki takım da tedbiri elden bırakmadı ve koridor aşamasını uzattı. Flash Wolves, G2’nin bireysel hatalarını skora çevirerek harita kontrolünü yavaş yavaş eline aldı. Fakat takım kararlı takım savaşları çıkartmakta büyük zorluk çekti. İki takım da minyon temizleme mekaniğine sahip şampiyonlara sahip olması oyunun uzamasındaki en büyük nedendi. Ayrıca Flash Wolves’un birçok kez Baron yemlemesi yapması, G2’ye geri dönüş için bir aralık bıraktı. Zven üzerine düşen görevi harika bir şekilde gerçekleştirirken, FW’nin Caitlyn’e karşı gereken önlemi almaması takımın kontrolü kaybetmesine neden oldu. G2 sonunda aradığı skoru buldu ve FW’nin orta koridor inhibitörünü açarak büyük bir avantaj elde etti. Takım, dağılan FW’ye üstünlük sağladı ve sıkıcı fakat bir o kadar çekişmeli mücadeleyi kazanmayı başardı.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir