League of Legends League of Legends Haberleri

G2 Esports’un Peanut ile anlaşmaya yakın olduğu konuşuluyor

EU LCS’te geçtiğimiz sezonun şampiyonu G2 Esports’un, SK Telecom T1’dan ayrılan yıldız ormancı Peanut ile anlaşmaya yakın olduğu konuşuluyor.

League of Legends sahnesinde transfer bombalarının ardı arkası kesilmiyor. NA LCS’teki çılgın anlaşmaların ardından Avrupa da yavaş yavaş olaya dahil olmaya başladı. Son günlerde sahnede en çok dolaşan dedikodulardan biri de G2’nun Peanut ile anlaşmaya yakın olduğu. Dedikoduların kaynağı ise takım sahibi ocelote’un geçtiğimiz günlerde Hjarnan, Wadid ve Peanut’ı Twitter üzerinden takip  etmesi. Bilindiği gibi Hjarnan ile Wadid’in transfer edildiği dün takım tarafından açıklandı. Şimdi herkes Peanut ile de anlaşmaya varılmasını beklemeye koyulmuş durumda.

Bunun yanında Perkz’ün de dün Twitter üzerinden “peanut butter” sevdiğini açıklaması kafaları iyice karıştırdı. Espor sahnesindeki herkes oyuncunun ne kadar “troll” olduğunu bildiği için, çıkan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını düşünenler de var. Önümüzdeki günlerde konuya açıklık gelmesi oldukça muhtemel, zira Peanut gibi bir oyuncunun uzun süre free agent kalması pek olası değil.

Espor kariyerine Najin’de başlayan 19 yaşındaki Koreli ormancı, ROX Tigers macerasının ardından SKT’ye transfer olmuş, genel olarak performansıyla beğeni toplamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir