League of Legends League of Legends Haberleri

G2, Flash Wolves’u mağlup etti

MSI 2019 Grup Aşaması’nın ikinci gününde LEC temsilcisi G2, LMS temsilcisi Flash Wolves’u mağlup ederek turnuvadaki 3. galibiyetini aldı.

MSI 2019’a SKT galibiyetiyle başlayan G2 taraftarlarını bir hayli sevindirmişti. Çin ekibi Invictus Gaming’e mağlup olan takım ilk günü 1-1 kapasa da ikinci gün oynadığı iki maçı da kazanmayı başardı. Günün ilk maçında Team Liquid’i mağlup eden G2 son maçında da Flash Wolves’u yenmeyi başardı. FW ise turnuvadaki 2. mağlubiyetini aldı. İlk günü galibiyetsiz kapatan ekip bugün oynadığı ilk maçta Phong Vu Buffalo’yu mağlup etmişti.

Mücadelenin ilk kanı üst koridordan çıktı. Bugi’nin baskınıyla ilk kan Flash Wolves’a gitti. Ardından Caps-Jankos ikilisi orta koridorda Bugi’yi yakalayarak dönüş skorunu almayı başardı. Jankos bir sonraki pozisyon üst koridora yaptığı baskınla Hanabi’nin düşmesine yardım etti ve FW üst koridoru bir hayli minyon kaybederek maçta geri düştü. Tayvan ekibi altın da geride olsa da doğru hamleleri yaparak skorda öne geçti.

Orta koridorda 4 skor almayı başaran Flash Wolves skorda durumu 7-2’ye getirdi ancak G2 altında hala 2000’e yakın bir farkla öndeydi. Caps, Baron’u çalarak takımını oyunda tuttu. Baron savaşında Wunder-Caps ikilisi 4’e 2 pozisyonda harika oynayarak rakip üyeleri katletmeyi başardı. G2 aldığı bu üstünlüğün ardından büyük bir hata yapmadı. Kuşatmaları doğru yapan ekip 32 dakikanın ardından mücadeleyi kazanmayı başardı. Maçın ardından G2 puan durumunda 3-1’e gelirken Flash Wolves’un durumu 1-3 oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir