Galakticos, Nalu, Tarky ve Emtest ile yollarını ayırdı League of Legends League of Legends Haberleri

Galakticos, Nalu, Tarky ve Emtest ile yollarını ayırdı

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi takımlarından Galakticos, Tarky, Trix ve Nalu ile yollarını ayırdığını Twitter üzerinden duyurdu.

Ayrılık rüzgarları Şampiyonluk Ligi’ni de vurmaya başladı. Galakticos, ana koçları Tim “Nalu” Hostnik, ormancıları Mehmet Furkan ”Trix” Çoruk ve destekleri Jakub “Tarky” Vaňkát ile yollarını ayırdığını duyurdu. Twitter üzerinden açıklama yapan organizasyon yine Twitter üzerinden hoşça kal mahiyetinde bir video paylaştı.

Galakticos, geçtiğimiz mevsimi 8 galibiyet ve 8 mağlubiyet ile beşinci sırada bitirmişti. Playoff aşamasında mücadele etme şansı yakalayan ekip çeyrek finalde fastPay Wildcats’e 3-0 yenilerek şampiyonluk hayallerine veda etmişti.

Mevsim boyunca kadrosunu değiştirmeden koruyabilen nadir takımlardandı Galakticos. Luana, Trix, xKenzuke, Emtest ve Tarky ile başladığı mevsimi aynı isimlerle sonlandırmıştı. Ormancılarının ve destek oyuncularının ayrılışının ardından takımda üst koridor oyuncuları Luana, orta koridor oyuncuları xKenzuke ve nişancıları Emtest kaldı. Bu üç oyuncunun da sözleşmeleri 2020’nin sonuna kadar devam ediyor.

2017’den beri Şampiyonluk Ligi’nde mücadele eden organizasyon, mevsim içerisinde bizleri pek de şaşırtan bir performans sergilemedi. Çoğu izleyici, takımın Bahar Mevsimi’ni orta sıralarda tamamlayacağını tahmin ediyordu zaten. Yine de şunu da ekleyelim. Organizasyon, kurulduğu dönemden beri ilk kez Şampiyonluk Ligi’nde playoff aşamasına kalmayı başardı.

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz Mevsimi 6 Haziran’da başlıyor. Galakticos’un önümüzdeki mevsim için nasıl bir kadro kuracağı veya takımdan ayrılan isimleri gelecekte nerede göreceğimiz şimdilik merak konusu.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir