Galakticos, Rames ile Anlaştığını Duyurdu League of Legends League of Legends Haberleri

Galakticos, Rames ile Anlaştığını Duyurdu

Şampiyonluk Ligi takımlarından Galakticos yeni ormancısını duyurdu. Ekip yaptığı açıklama ile orman rolünde görev alan Mustafa “Rames” Korkmaz ile anlaştığını duyurdu.

Galakticos için Genç Yetenek Rames

5 Ocak 2004 doğumlu Mustafa “Rames” Korkmaz profesyonel hayatına ESL Yerel Ligleri’nde başladı. Kendisini büyük takımlara göstermeyi başaran oyuncu Galatasaray Espor Akademi takımı ile rekabetçi arenaya adım attı. Akademi Ligi’ndeki başarılı oyunlarıyla adından söz ettiren Rames, Şampiyonluk Ligi takımlarından Fenerbahçe Espor’un da radarına girdi. Yedek ormancı olarak FB’ye transfer olan oyuncu daha sonra NLC takımlarımdan Absolved’in yolunu tuttu. Burada kendisini Avrupalı takımlara gösterme şansı bulan Rames, son 2 mevsimi Çek Cumhuriyeti liginde Entropiq ile geçirdi. Rames bugün itibariyle önümüzdeki sezon iddialı bir oluşuma giden Galakticos’a transfer oldu. Ekip daha önce orta koridor Nomanz ve Koç Olarak NOVA ile anlaştığını duyurmuştu.

Galakticos, 2022’de League of Legends rekabetçi arenasında beklentilerin uzağında kalan takımlardan biriydi. Ekip Kış Mevsimi’nde skewer, chl0e, sparkle, hypnos, neramin ve shawi katami  beşlisiyle yalnızca 2 galibiyet alabildi. Mevsimin 3. haftasının 2. gününde SuperMassive’i yenen Galakticos, bundan sonraki ve son galibiyetine 19 Mart’ta Team AURORA karşısında ulaştı. Yaz Mevsimi’nde alt koridoru hariç tüm oyuncularda değişikliğe giden ekip de üst koridora Koreli zzk, ormana Koreli BroCColi ve orta koridora o zaman ki takma adıyla Köfte (yzn) getirdi. Geçilen kış mevsimini taraftarlarına unutturmak isteyen Galakticos, aradığı başarıya ulaşamadı. Ekip yaz mevsimine göre daha iyi bir performans sergilese de, 7 galibiyet 11 mağlubiyet ile Play-off potasının dışında kaldı.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir