League of Legends League of Legends Haberleri

Galakticos, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu

Galakticos, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile VFŞL 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu. Yapılan açıklamaya göre geçen sezondan üst koridor Luana ve orta koridor xKenzuke takımda kalırken diğer rollerde değişlikler var.

Galakticos beklediği başarayı yakalayamadığı 2020 Kış Mevsimi’nden sonra kadrosun köklü değişikliğe gitti. Sadece üst koridoru ve orta koridorunu takımda tutan yönetim, yeni 3 oyuncu ve koçla anlaştı. Yapılan açıklama göre takımın yeni beşlisi şu şekilde oluştu.

Berkant “Luana” Kayhan (Üst koridor)

Stefan “Stefan” Nikolić (Ormancı)

Serkan “xKenzuke” Atılgan (Orta koridor)

Fatih “Luger” Güven (Nişancı)

Nikola “Nikola” Đorđević (Destek)

Aykut “Cristol” Yeşilkaya (Koç)

Galakticos ormancı pozisyonu için ülkemizde daha önce Bursaspor ve 1907 Fenerbahçe forması giyen Stefan ile anlaştı. Ekip nişancı pozisyonu için ligde pek çok takımda forma giyen Luger ile anlaşma sağladı. Luger son olarak 1907 Fenerbahçe ile sezona başlamış fakat daha sonrasında akademi takıma çekilmişti. Son olarak destek pozisyonu için Stefan’ın son dönemlerde birlikte oynadığı ve ligimizde de forma giymiş Nikola ile anlaşan Galakticos kadrosunu böylelikle tamamladı.

Galakticos, geçtiğimiz mevsimi 8 galibiyet ve 8 mağlubiyet ile beşinci sırada bitirmişti. Playoff aşamasında mücadele etme şansı yakalayan ekip çeyrek finalde fastPay Wildcats’e 3-0 yenilerek şampiyonluk hayallerine veda etmişti.

Mevsim boyunca kadrosunu değiştirmeden koruyabilen nadir takımlardandı Galakticos. Luana, Trix, xKenzuke, Emtest ve Tarky ile başladığı mevsimi aynı isimlerle sonlandırmıştı. Ormancılarının ve destek oyuncularının ayrılışının ardından takımda üst koridor oyuncuları Luana ve orta koridor oyuncuları xKenzuke kaldı.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir