League of Legends League of Legends Haberleri

Galakticos’u rahat geçen Royal Bandits, galibiyet serisini sürdürdü

Şampiyonluk Ligi’nde üçüncü günün açılış karşılaşmasında Galakticos karşısına çıkan Royal Bandits, sezonun en rahat galibiyetlerinden birini aldı.

ŞL’de üçüncü gün Royal Bandits zaferiyle başladı. İlk haftanın en iyi takımlarından olan Galakticos ile kozlarını paylaşan ekip, 24 dakika sonunda galibiyete ulaşmayı bildi. Seçim yasaklamada ilk sıradan Azir’i kilitleyen RBE, Cepted’ın harika performansıyla da bu seçimin meyvelerini aldı. Dumble’a Braum bırakmak istemeyen GAL, ilk iki seçimini alt koridor ikilisi için harcadı, ardından da Azir’in karşısına Veigar tercih etti. Dün Kha’zix ile kötü bir görüntü çizen Viking ise bu kez Zac’e yöneldi.

Maç Royal Bandits’in üstünlüğü ile başladı. Orman dönmeye rakip maviden başlayan Malrang, Galakticos oyuncularından karşılık görmeyince güçlendirmeyi rahatça aldı ve Viking’i direkt olarak geri düşürdü. Yukarı koridora yapılan baskı ve sonrasında Cho’gath’a stack ile verilen ilk kan maçın kopma noktası oldu diyebiliriz. Bu aşamadan sonra durdurulamayan Broken Blade, minyon yerine rakip oyuncuları yutarak yük kasmayı sürdürdü ve öldürülemez bir duruma geldi. 20. dakikada Baron güçlendirmesini alan ve rakip üsse baskısını iyice artıran Royal Bandits, dört dakika içinde sonuca ulaştı. Bu sonuçlar RBE ligde üst üste beşinci galibiyetini alırken, Galakticos haftayı üç mağlubiyetle kapatmış oldu.

espor yazarı, avukat

1 Comment

  • Orhun 30 Ocak 2018

    Ben nedense çok ümitliyim bu kadrodan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir