League of Legends League of Legends Haberleri

Galio’nun yeni görünüşü hakkında bir video yayınlandı

Şu ana kadar gelmiş geçmiş en büyük şampiyon güncellemesi olacağı belirtilen Galio’nun yeni halinden ilk görüntüler yayınlandı. Eski görünüşü ve yetenekleri ile uzaktan yakından alakası olmadığı görülen şampiyonun yeni hali hakikaten de “havalı”.

Görsel olarak harika bir forma sahip olan yeni Galio’nun eski sıkıcı ve sıradan görüntüsünden kurtulan Riot Games, altın kanatları ve güçlü görünüşü ile “Demacia’nın koruyucusu” ünvanına yaraşır bir şampiyon ortaya çıkarmış. Yayınlanan videodan şampiyonun yeteneklerine dair henüz bir bilgi paylaşılmasa da, tasarım ekibinden Reav3’in Reddit gönderisinde yaptığı yorumlardan bilgi almamız mümkün.

İlk olarak, Galio’nun görsel olarak henüz tamamıyla hazır olmadığı bilgisini ekleyelim. Şampiyonun en önemli yeteneği bilindiği üzere ultisiydi. Bir alandaki tüm rakipleri kışkırtan Duran Putu yeteneğinin güncelleme ile kaldırılmasından korkuluyordu. Videoda görmediğimiz yetenek, Reav3’in açıklamasına göre şampiyonun W yeteneği olacak. Yeteneğin nasıl bir değişim geçirdiğini bilmesek de, alan etkili kışkırtmanın ulti yerine klasik bir yeteneğe çekilmesi, hali hazırda şampiyonun OP olacağının işareti niteliğinde.

Şampiyonun yeni ultisini ise videoda izleme fırsatı bulduk. Çok uzak mesafelerden uçan ve indiği yerde rakiplerine hasar veren ultisi, yine Reav3’e göre Shen ultisine benzer bir şekilde takım arkadaşları üzerinde kullanılıyor. Galio’nun takım arkadaşı, şampiyon ultisini kullandıktan sonra hareket ettiği takdirde ultinin uygulanacağı alan değişmiyor, yani ulti kullanıldığı anda şampiyon neredeyse Galio oraya uçuyor ve alandaki rakipleri kitle kontrolüne maruz bırakıyor.

Riot Games’in Galio’nun yetenek detaylarını bugün yayınlaması bekleniyor. Şampiyonun yine büyücü kategorisinde olacağını, bir miktar yetenek gücü eşyası satın aldıktan sonra tanklaşacağını da belirtelim.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir