League of Legends League of Legends Haberleri

GBM, başka takımlardan tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bahçeşehir SuperMassive’in başarılı orta koridor oyuncusu GBM, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla diğer takımlardan gelebilecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu. 

Kariyerinin belki de en iyi sezonunu geçiren GBM, Yaz Mevsimi’nde SUP’un uzun zamandır hasret olduğu TBF kupasını kaldırmasında büyük bir rol oynamıştı. LCK tecrübesinin yanı sıra NA LCS ve EU LCS takımlarında da yer alan oyuncu, SnowFlower ile birlikte takımı şampiyonluğa taşıdı. Worlds 2018’de grup aşamasını da oldukça iyi geçiren oyuncu ne yazık ki G-REX karşısında aynı performansı sergileyemedi.

Takım, makro oyun odaklı oynarken turnuva metası açık bir şekilde tamamıyla savaşmaya yönelikti. Keza Batı takımlarının bu kadar başarılı olma sebebi de bu olarak gösteriliyor. GBM gibi sürekli agresif oynamayı seven ve takım savaşlarında aktif bir oyun oynayan oyuncunun önümüzdeki sezon çok daha etkili bir performans sergilemesini bekleyebiliriz.

SUP’un Worlds’teki hayal kırıklığının ardından kadro değişikliği yapıp yapmayacağı ise merakla bekleniyor. Orta koridorunun teklifleri değerlendireceği haber, başarılı ekibin yeni bir mid oyuncusu arayışı içinde olduğu dedikodularının güçlenmesine sebep oldu. SnowFlower ile olan arkadaşlığı ve pozitif karakteriyle GBM’in Bahçeşehir SuperMassive’de kariyerine devam etme ihtimali de oldukça kuvvetli.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • Engin 23 Ekim 2018

    Dünya kupası elemelerinde, işe yarayacağı zaman tam bir yeni yetme gibi oynadı, böyle bir kişiden takımla birlikte lig kupalarını kazanmak dışında bir şey bekleyemezsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir